609 بازدید چهار مدل متفاوت از چیدمان مبلمان اتاق نشیمن

 
 • چهار مدل متفاوت از چیدمان مبلمان اتاق نشیمن
 • نحوه چیدمان مبلمان به چهار روش ساده
 • بهترین چیدمان مبلمان
 • چیدمان کردن دکوراسیون داخلی
 • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • .

چهار مدل متفاوت از چیدمان مبلمان اتاق نشیمن

طرح بندی مناسب در چیدمان مبلمان می تواند یک اتاق نشیمن زیبا و شیک را ایجاد کند و برعکس آن چنانچه چیدمان به درستی صورت نگیرد شکل ناهنجاری از یک دکوراسیون داخلی را نشان میدهد.، اما آنچه که برای فضای شما مناسب است، بستگی به نحوه استفاده از آن دارد. آیا این اتاق برای پاتوق سرگرمی یا خانواده رسمی است؟ آیا شما ترجیح می دهید که گروه های کوچک یا گروه های بزرگ را میزبانی کنید؟ آیا می خواهید در آن به گفتمان بپردازید و یا فضا را برای بازی ایجاد کنید؟

در این مقاله نکات کلیدی چیدمان مبلمان به چهار روش را بیان خواهیم کرد تا به شما در پیدا کردن آرایش ایده آل خود از صندلی و سطوح و اثاثیه کمک کند. این چهار شکل از چیدمان مبلمان را در یک اتاق واحد ایجاد کرده ایم و نشان خواهیم داد هرشکل از چیدمان مبلمان  با همان قطعات اثاثیه اهمیت کدام ویژگی در دکوراسیون را برجسته تر میسازد.

 • چیدمان جهت مکالمه
چهار مدل متفاوت از چیدمان مبلمان اتاق نشیمن

چهار مدل متفاوت از چیدمان مبلمان اتاق نشیمن

این شکل از چیدمان مبلمان به صورتیکه مبل دو نفره روبه روی کتابخانه قرار دارد و بقیه صندلی و مبلمان روبه روی هم قرار میگیرد شکلی مناسب از چیدمان مبلمان جهت گفتگو در اتاق نشیمن است.قرار گیری صندلی یدکی در کنار شومینه ورود فرد جدید به گروه را برای گفتگو فراهم میکند.در این طراحی داخلی شومینه به عنوان نقطه کانونی از اتاق محسوب میشود که توسط آینه ای با قاب طلایی و حفاظ طلایی در جلوی آن تزیین شده است.

 • چیدمان مبلمان به شکل زاویه دار
چیدمان مبلمان به شکل زاویه دار

چیدمان مبلمان به شکل زاویه دار

در این چیدمان با قرار دادن مبل بزرگ به شکل مورب در کنار شومینه و جاگذاری صندلی و مبلمان دیگر در گوشه های اتاق آرایش مبلمان را ایدآل برای فضاهای خانوادگی کرده است.جهت آسودگی بیشتر افراد از میزهای کوچک در کنار هر مبل استفاده شده تا به راحتی افراد به پذیرایی از خود بپردازند.این شکل از چیدمان زاویه دار فضای باز بیشتری را در اتاق ایجاد کرده که رفت و آمد بچه ها را در آن آسانترکرده  است.

 • یک ۱۸۰ را انجام دهید
چیدمان کردن دکوراسیون با مبلمان

چیدمان کردن دکوراسیون با مبلمان

طرح بندی در چیدمان مبلمان به سادگی می تواند یک نگاه کاملا متفاوت ایجاد کند.این شکل مبلمان درست سبکی برعکس شکل چیدمان اول میباشد. اگر مبل خود را در حال حاضر به عنوان یک تقسیم کننده اتاق (به عنوان مثال در پشت میز ناهار خوری یا جزیره آشپزخانه) عمل می کند، تبدیل آن به جهت مخالف می تواند جریان صندلی خود را به طور یکپارچه به فضای مجاور انتقال دهد.

 • شکستن قوانین
شکست قوانین در چیدمان مبلمان

شکست قوانین در چیدمان مبلمان

در این شکل از چیدمان میخواهیم از قوانین پیروی نکنیم.همانگونه که در عکس مشاهده میکنید مبل بزرگتر را پشت به شومینه قرار داده ایم این روش به خصوص در فصل تابستان بسیار مناسب است و سبب بازتر شدن فضای اتاق خواهد شد فقط هنگام قرار گیری مبل اطمینان حاصل کنید که مقداری از شومینه فاصله داشته باشد. در اینجا، آینه دیواری هنوز هم درخشش و درام را فراهم می کند، اما تمرکز بیشتر بر روی مبلمان است.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165