549 بازدید چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

 
  • استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی مدرن
  • استفاده از چوب در دکوراسیون
  • دکوراسیون خانه
  • چوب در دیزاین خانه
  • بازدید از خانه شما با هماهنگی قبلی
  • طراحی داخلی و دکوراسیون خانه
  • چیدمان و دیزاین داخلی خانه
  • بازدید معماری و طراحی داخلی خانه و آپارتمان شما با هماهنگی قبلی
  •  

چوب در دکوراسیون داخلی

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون داخلی از گذشته تا به امروز در میان طراحان داخلی و افراد مختلف طرفدار داشته است. استفاده از این عنصر طبیعی باعث القای گرما در فضای خانه شده و نمای زیبایی ایجاد می کند. استفاده از چوب در سبک های مختلف طراحی از روستیک گرفته تا مدرن کاربرد دارد. امروزه طراحان داخلی ایده های زیادی در زمینه استفاده از چوب دارند. اکثر طراحان داخلی بر این عقیده اند که استفاده از المان های چوب طبیعی تطبیق پذیری بالایی در طراحی داخلی دارند. استفاده از چوب فقط مختص دکوراسیون های سنتی و کلاسیک نیست. امروزه کاربرد چوب به سبکی مدرن در طراحی داخلی خانه ها یکی از شیک ترین متریال ها است. استفاده از دکوراسیون داخلی چوبی در تمام بخش های منزل حتی به جای سرامیک ها و کاشی ها بسیار پرطرفدار شده است. پنل های چوبی مدرن سطحی لطیف، صاف و بدون کنده کاری دارند که به دکوراسیون داخلی خانه گرما و روشنایی می بخشند.

 

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

در این تصویر، منزلی را مشاهده میکنید که دیوارهای آن با چوب خیرکننده تزئین شده است. همچنین ممکن است در بعضی از منازل چوب به غیر از دیوارها، برای کف، سقف و یا حتی قفسه های چوبی داخلی دیوار بکار رود. استفاده از این عنصر طبیعی در طراحی و دکوراسیون خانه به نوعی می تواند نمایانگر ایده های سبک روستیک در خانه باشد.

 

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

برای راه پله ی چوبی بهتر است هیچگاه از رنگهای مختلف چوب استفاده نکنیم چون ممکن است برای افرادی که از آن استفاده میکنند، مشکل در دید و تعادل بوجود آید.

 

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

چوب در دکوراسیون داخلی مدرن

طراحی دیوار نقش مهمی در زیبایی خانه دارد. ایده های زیادی در زمینه طراحی دیوارهای خانه وجود دارد که از جمله می توان به استفاده از پنل های چوبی اشاره کرد. به این منظور می توان از پنل های چوب طبیعی در طراحی دیوار راهرو و دیوار اصلی اتاق نشیمن استفاده کرد. برای انجام این کار از مدل های مختلف چوب در رنگ های متفاوت استفاده می شود و انتخاب آن به سلیقه افراد بستگی دارد. بسیاری از طراحان داخلی علاقمند به استفاده از ترکیب چوب های مختلف برای این کار دارند. انجام این کار باعث القای گرما و عمق بخشی به فضای اتاق می شود. ترکیب چوب با المان هایی که جنس های متفاوتی مانند شیشه و فلز دارند در طراحی مدرن کاربرد ویژه ای دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. (بازدید با هماهنگی)

برای هماهنگی با شماره تلفنهای منوی تماس با ما، یا تماس بگیرید.

مشاوره
09123104165