602 بازدید چوب در طراحی داخلی مدرن

 
  • استفاده از چوب در طراحی داخلی مدرن
  • استفاده از چوب در طراحی
  • طراحی خانه
  • چوب در دیزاین خانه
  • بازدید از خانه شما با هماهنگی قبلی
  • طراحی داخلی و دکوراسیون خانه
  • چیدمان و دیزاین داخلی خانه
  • بازدید معماری و طراحی داخلی خانه و آپارتمان شما با هماهنگی قبلی
  •  

چوب در طراحی داخلی

چوب در طراحی داخلی مدرن

چوب در طراحی داخلی مدرن

یکی از راه های ایجاد فضاهای مطبوع برای جسم و روح در زندگی، به کار گرفتن عناصر طبیعی و اجناس آشنا برای ذهن است از پرکاربردترین این عناصر در محیط اطراف ما چوب است که در عصر ما به کار گرفته می شود. چوب ها خاصیت های فیزیکی سودمندی دارند. فواید و کاربرد چوب فراتر از سازه است و کوچک ترین عنصرهای دکوراسیون و وسیله های یک خانه را می توانیم با آن بسازیم. نکته قابل توجه این است که برای استفاده مهم تر از چوب ها باید مواردی مثل جهت الیاف چوب، مقدار رطوبت، نوع چوب، محل رویش، پهنی دایره سالانه، درجه حرارت، تعداد گره های روی چوب، شرایط نمونه گیری، شرایط لحظه ای آزمایش و دستورالعمل آزمایشی را در نظر بگیریم.

 

چوب در طراحی داخلی مدرن

چوب در طراحی داخلی مدرن

چوب یک متریالی است که با تمام عناصر دیگر همخوانی پیدا می کند و حسِ گرما را به فضای مورد نظر می بخشد. مطمعناً وقتی که وارد فضایی میشوید که در آن چوب بکار برده شده است، حسی از گرما و صمیمیت به شما منتقل می شود و تمایل به ماندن در آن خانه پیدا خواهید کرد. چوب طبیعت را وارد خانه می کند و فضایی دلچسب و دلنشین را به نمایش می گذارد. هنگامی که صحبت از چوب طبیعی در طراحی داخلی میشود ناخودآگاه ذهن به سمت سبک روستیک میرود اما چوب در تمام سبک ها استفاده می شود و زیبایی و جذابیت را به ارمغان می آورد. این متریال زیبا با انواع نقوش و رنگ ها همیشه به عنوان یک پایه اصلی در دکوراسیون مطرح بوده و در تمام قسمت های خانه از لوازم و مبلمان گرفته تا دیوارپوش ها و سقف ها به کار گرفته شده است.

 

چوب در طراحی داخلی مدرن

چوب در طراحی داخلی مدرن

سبک های طراحی داخلی بسیار متنوع هستند، اما سبک های مدرن، رایج ترین سبک در دنیای امروز به شمار می آیند. هنگامی که نوعِ سبک مورد نظر خود را تعیین می کنید راحت تر می توانند چوب و رنگ آن را انتخاب نمائید. وقتی شما بدانید چه نوع طراحی داخلی مد نظرتان است به راحتی می توانید المان ها و عناصر چوبی در مکان مورد نظر قرار دهید که با سبک انتخاب شده همخوانی داشته باشند.

 

چوب در طراحی داخلی مدرن

چوب در طراحی داخلی مدرن

پس از انتخاب سبک طراحی داخلی، نوبت به انتخاب و تعیین رنگ چوب میرسد. چوبی که به رنگ تیره است، بر فضا چیره می شود اما چوب رنگ روشن یک الگوی رنگ برجسته را ضعیف نشان می دهد و فضا را بازتر و روشن تر نشان می دهد. همچنین چوب، یکی از بهترین عناصر برای ساخت المان ها و وسایل سفارشی در انواع مختلف است. مانند ساخت انواع قفسه های چوبی، نیمکت و صندلی های چوبی و… به سلیقه شخص برای خانه.

 

چوب در طراحی داخلی مدرن

چوب در طراحی داخلی مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. (بازدید با هماهنگی)

برای هماهنگی با شماره تلفنهای منوی تماس با ما، یا تماس بگیرید.

 

 

مشاوره
09123104165