538 بازدید چوپکس در سعادت آباد و شهرک غرب

 
  • چوپکس در سعادت آباد و شهرک غرب
  • قیمت انواع چوپکس
  • کامپوزیت چوب و پلاستیک چیست
  • کاربرد گوناگون چوپکس
  • چیدمان دکوراسیون با چوپکس
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

چوپکس در سعادت آباد و شهرک غرب

کامپوزیتهای چوب پلاستیک (WPC) یا پلی وود، مواد کامپوزیتی ساخته شده از فیبر چوبی و ترموپلاستیکها هستند. ورقه های پلی وود دارای مزایای زیادی هستند. مقاومت در برابر نورخورشید و آّب استحکام و دوام بالا، مقاوم در برابر تغییر رنگ، مقاوم در برابر آتش سوزی و ضد حشرات موذی از خصوصیات این محصول است. کامپوزیتهای چوب پلاستیک (چوپکس) نسبت به خوردگی، پوسیدگی و ترک نیز مقاومند؛ که همه این خصوصیات آنها را برای استفاده در فضای باز مناسب میکند.

میز و صندلی چوب پلاستیک در فضای باز

میز و صندلی چوب پلاستیک در فضای باز

کفپوش چوپکس

کفپوش چوپکس

چوپکس در رنگها و اندازه ها و ضخامتهای مختلفی در بازار موجودند و متناسب با هر پروژه میتوان آنها را انتخاب کرد. به طور معمول ابزارهایی که در مورد چوب به کار میروند، در مورد چوپکس نیز قابل کاربردند. چوپکس اغلب به عنوان مواد پایدار در نظر گرفته میشود. در ساخت این محصول از پلاستیکهای بازیافتی غیر بازیافتی و همچنین مواد باقیمانده و دورریختنی در صنعت چوب به کار میرود.

کفپوش چوپکس

کفپوش چوپکس

طراحی و ساخت انواع میز و صندلی چوپکس

طراحی و ساخت انواع میز و صندلی چوپکس

یک مزیت دیگر این محصول نسبت به چوب، توانایی شکل پذیری آنهاست. که در نتیجه آن میتواند خم شده و منحنی ها و قوسهای مورد نظر را ایجاد کند. یکی دیگر از مزیتهای آنها، عدم نیاز آنها به رنگ کردن است. آنها در رنگهای مختلفی تولید میشوند. اما به طور گسترده در رنگهای خاکستری و تونهای قهوه ای موجودند. سختی آنها نسبت به چوب کمتر است. به طور معمول ورقه های WPC نسبت به پلاستیک خالص، وزن بیشتری داشته؛ بنابراین کاربرد آنها را در مکانهایی که نیاز به استفاده از مصالحی با وزن کم دارند، دچار محدودیت میکند.

قیمت میز و صندلی از جنس چوب و پلاستیک

قیمت میز و صندلی از جنس چوب و پلاستیک

طراحی و دکوراسیون رستوران با چوپکس

طراحی و دکوراسیون رستوران با چوپکس

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165