711 بازدید چیدمان آشپزخانه در فنگ شویی

 
  • چیدمان آشپزخانه در فنگ شویی
  • دکوراسیون آشپزخانه در فنگ شویی
  • فنگ شویی آشپزخانه
  • اصول فنگ شویی آشپزخانه
  • جذب انرژی مثبت با فنگ شویی آشپزخانه
  • .

چیدمان آشپزخانه در فنگ شویی

فنگ شویی عنصری از وضعیت آشپزخانه شما را نشان می دهد که  به واقع وضعیت سلامت شما را بیان میکند؛ و همچنین در جذب جریان ثروت و فراوانی به زندگی تان اهمیت دارد. آشپزخانه نیز بخشی از مثلث بسیار مهم فنگ شویی است این مثلث شامل اتاق خواب، حمام و آشپزخانه – که به طور مستقیم به وضعیت سلامت و رفاه شما متصل است. یکی از عناصر تزئینی فنگ شویی که معمولا برای یک آشپزخانه کوچک به کار میرود ، استفاده از کابینت هایی با قفسه باز میباشد. این ترفند کوچک فنگ شویی یک فضای کوچک و محدود را بزرگ می کند و با ایجاد یک جریان بهتر، انرژی را روشن میسازد.البته تمیز و مرتب نگه داشتن آشپزخانه در فنگ شویی از اهمیت بسیارزیادی برخوردار است.

در یک آشپزخانه کوچک، روشنایی هوشمند بسیار مهم می شود، بنابراین مطمئن شوید که آشپزخانه از نورپردازی مناسب برخوردار است.با  آزمایش سطوح مختلف نورپردازی میتوان احساس تغییر در انرژی را به خوبی مشاهده کرد. برای داشتن یک فضای بهتر برای کیفیت انرژی، حداقل ۲-۳ لایه نور توصیه می شود؛ این برای آشپزخانه کوچک بسیار مهم است. البته، آینه ها یکی از بهترین راه حل های فنگ شویی برای فضاهای کوچک هستند و مطمئنا به همین جهت آسپیرین فنگ شویی نام گذاری شده اند! یک راه برای قرار دادن یک آینه در آشپزخانه خود پیدا کنید تا نور بیشتری به وجود آورد و فضای بصری را گسترش دهید.با قرار دادن یه گلدان گل طبیعی یا گیاه زنده  و یا میوه های تازه فضای آشپزخانه را سرشار از انرژی مثبت سازید.

اصول فنگ شویی آشپزخانه

اصول فنگ شویی آشپزخانه

فنگ شویی آشپزخانه

فنگ شویی آشپزخانه

چیدمان پر انرژی آشپزخانه

چیدمان پر انرژی آشپزخانه

چیدمان فنگ شویی در آشپزخانه

چیدمان فنگ شویی در آشپزخانه

فنگ شویی آشپزخانه

فنگ شویی آشپزخانه

استفاده از فنگ شویی

استفاده از فنگ شویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165