1,150 بازدید چیدمان اتاق بازی کودک

 
  • چیدمان اتاق بازی کودک
  • دکوراسیون اتاق کودک ایرانی
  • طراحی جدید و زیبای اتاق کودک
  • چیدمان و دیزاین اتاق بازی کودک در سعادت آباد
  • .

چیدمان اتاق بازی کودک

در چیدمان اتاق بازی کودک باید در وهله ابتدا به امنیت آن توجه نمود چراکه سلامتی کودکانمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است بنابراین در استفاده از وسایل تزیینی و بازی باید مراقب لوازن نوک تیز و ناامن باشیم. بهتر است کف اتاق را از موکت یا قالیچه ویا از کفپوش های پارکی مناسب که انعطاف بالا در برخورد با بدن دارد را استفاده نمود. از رنگ های روشن و شاد برای افزایش روحیه و شادی کودکان استفاده کنید. بهتر است اتاقی را به عنوان اتاق بازی انتخاب کنیم که دارای پنجره باشد و کودکان بتوانند از نور طبیعی که بسیار مورد نیاز دلبندانمان است استفاده کنند البته جوانب احتیاط را نیز رعایت کنید.

یک میز متناسب با قد و قواره کودکان و صندلی‌های سفید رنگ S شکل و دو صندلی راحتی با طرح‌های حیوانی جلوه شاد و جذابی به اتاق اضافه میکنند. میتوان از مواد طبیعی استفاده نمود مثلا از سبدهای حصیری  و چوبی زیبا جهت گذاردن اسباب بازی فرزندان استفاده نمود. در دسترس قرار دادن آثار هنری و موسیقی، به نمایش گذاشتن همه چیز به شکلی زیبا و طبق نظم و ترتیب، و یاد دادن نحوه استفاده محترمانه و مسئولانه از این وسایل به کودکان اصولی است که در طراحی اتاق میتوان از آن‌ استفاده کرد. البته هنگام طراحی و چیدمان اتاق از نظرات کودکان هم استفاده کنید تا آن‌ها هم در فرآیند طراحی اتاقی که قرار بود خودشان از آن استفاده کنند سهیم باشند.

اتاق بازی مدرن

اتاق بازی مدرن

اتاق بازی کودک و خلاقیت

اتاق بازی کودک و خلاقیت

چیدمان و دیزاین اتاق بازی کودک

چیدمان و دیزاین اتاق بازی کودک

چیدمان اتاق بازی

چیدمان اتاق بازی

چیدمان زیبای اتاق بازی

چیدمان زیبای اتاق بازی

چیدمان اتاق بازی کودک

چیدمان اتاق بازی کودک

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان اتاق بازی کودک در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165