449 بازدید چیدمان اتاق خواب مستر

 
  • چیدمان اتاق خواب مستر
  • طراحی اصولی و زیبای اتاق خواب مستر
  • عکس های زیبا و کاربردی اتاق خواب مستر
  • چیدمان دکوراسیون اتاق خواب مستر
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

چیدمان اتاق خواب مستر

قبل از اینکه شروع به دکوراسیون اتاق خوابتان کنید، باید به اصول اولیه در دکوراسیون توجه کافی کنید. اتاق خواب مستر معمولا بزرگترین اتاق خواب در خانه تلقی میشود. برای چیدمان اتاق خواب، المانهای مختلفی وجود دارد که باید به آنها توجه کافی کنید.

قرار دادن تختخواب در جای صحیح

قرار دادن تختخواب در جای صحیحقرار دادن تختخواب در جای صحیح

قرار دادن تختخواب در جای صحیح

اولین نکته مهم در چیدمان اتاق خواب، قرار دادن تخت خواب در جای مناسب خود است. تختخواب را بر روی دیوار مقابل ورودی قرار دهید. خیلی مهم است تا به صورت هوشمندانه فضا را مورد ارزیابی قرار دهید تا دچار دردسر و زحمت نشوید. از قرار دادن تخت خواب به صورت اریب خودداری کنید.

انتخاب کمد کنار تخت

انتخاب کمد کنار تخت در اتاق خواب مستر

انتخاب کمد کنار تخت در اتاق خواب مستر

انتخاب کمد کنار تخت برای اتاق خواب، نکته دیگری است که باید به آن توجه کنید. درباره اندازه ای که مورد نیازتان است فکر کنید و همچنین در مورد ارتفاع آن. ارتفاع آن معمولا هم اندازه با تشک است که به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. همچنین به این نکته توجه کنید که انتخاب صحیح کمد کنار تخت راهی مناسب برای اضافه کردن بافت و رنگ به اتاقتان است.

سقف

طراحی سقف جذاب برای اتاق خواب

طراحی سقف جذاب برای اتاق خواب

حالا نوبت به سقف میرسد. از آنجایی که اتاق خواب مکانی است که شما مکررا چشمتان به آن میخورد، دکوراسیون صحیح آن جذاب به نظر میرسد. برای جذاب کردن سقف روش های مختلفی را میتوانید به کار برید. میتوانید سبکهای روستیک را امتحان کنید و یا از الوارها و تخته های چوب را استفاده کنید. راه ساده تر رنگ کردن سقف با رنگی گیرا و چشم نواز است. در این مورد بهتر است دیوارهای اتاق خنثی باقی بمانند.

گزینه های روشنایی

استفاده از نور مخفی , آباژور و لامپ ها به عنوان روشنایی اتاق خواب

استفاده از نور مخفی , آباژور و لامپ ها به عنوان روشنایی اتاق خواب

استفاده از لوستر یک گزینه پیشنهادی است که نگاهی پرزرق و برق را برای اتاق به همراه می آورد. استفاده از آباژور و لامپهای رومیزی نیز برای اتاق خواب پیشنهاد میشود. استفاده از نور مخفی نیز گزینه دیگری برای روشنایی اتاق خواب است و البته شمع را فراموش نکنید که حسی رومانتیک را به اتاق اضافه میکند. توجه ویژه ای به روشنایی داشته باشید که نور مورد استفاده گرم و ملایم باشد.

مکانی برای نشستن

استفاده از صندلی جهت نشستن در اتاق خواب

استفاده از صندلی جهت نشستن در اتاق خواب

مکانی برای نشستن در اتاق خواب

مکانی برای نشستن در اتاق خواب

گوشه ای از اتاق خواب را به عنوان محلی برای خواندن، تفکر و نوشتن در نظر بگیرید. این فضا را به صورت خلاقانه ای ایجاد کنید. استفاده از صندلی های آویزان و یا قفسه کتاب درختی، گزینه های خلاقانه ای به شمار میرود.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165