767 بازدید چیدمان اتاق کار در فنگ شویی

 
  • چیدمان اتاق کار در فنگ شویی
  • اصول و نحوه چیدمان میز کار در فنگ شویی
  • فنگ شویی اتاق کار جهت موفقیت در کار
  • فنگ شویی اتاق کار
  • .

چیدمان اتاق کار در فنگ شویی

این که آیا در خانه مشغول به کار هستید و یا در بیرون اهمیت چندانی ندارد، مهم آن است که در فضای کاری خود احساس راحتی کنید. یک دفتر راحت علاوه بر تقویت خلاقیت شما، بهره وری را افزایش می دهد. اجازه دهید چند چیز را در چیدمان اتاق کار در فنگ شویی بررسی کنیم که می توانند محیط کار شما را بهبود ببخشند. یک نقطه کانونی در فضای اداری ایجاد کنید. این در طراحی موفق هر فضا، از جمله دفتر مهم است. بدون نقطه کانونی، انرژی کل فضا در مسیرهای گوناگون (و بسیاری) از بین می رود،این انحرافیست که انرژی را از حمایت شما دور می کند. اولین گوشه ای ازبخش دفتر که به هنگام ورود مشاهده کنید باید حضور قوی و پر داشته باشد.برای این کار، عکس ها در فریم های عمودی به شما کمک می کنند تا با ورود به دفتر به انرژی خوب برسید.

نور طبیعی که در دسترس شما قرار دارد را درهنگام کار در دفترتان بهینه کنید. اگر یک پنجره داشته باشید، پرده را به طور کامل در طول ساعات اداری بکشید. تحقیقات نشان می دهد که حضور (یا عدم وجود) نور طبیعی به طور مستقیم بر رضایت کار شما تاثیر می گذارد.استفاده از چراغ های فلورسنت روشن هرگز ایده خوبی در دفتر نیستند. اگر فضای اداری شما هیچ گزینه روشنایی دیگری نداشته باشد،  قرار دادن یک چراغ مطالعه در میز کار خود که نور کافی را در هنگام کار در محیط ایجاد کند بسیار مناسب است . گذاشتن گیاه یا گلدان را فراموش نکنید چرا که  گیاهان با تصفیه هوا به افزایش اکسیژن موجود در مغز کمک می کنند همچنین فضای تازه و مطلوبی را به وجود می آوریم و در عین حال سطح انرژی مثبت را بالا می بریم.

فنگ شویی کار

فنگ شویی کار

اتاق کار زیبا

اتاق کار زیبا

چیدمان فنگ شویی کار

چیدمان فنگ شویی کار

اتاق کار

اتاق کار

فنگ شویی

فنگ شویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165