521 بازدید چیدمان توسط طراحانه

 
  • چیدمان توسط طراحانه
  • چیدمان به سبک های مختلف توسط شرکت طراحانه
  • انجام چیدمان اصولی و شیک توسط طراحانه
  • انجام چیدمان زیبا و مدرن فضای مسکونی و اداری و تجاری توسط شرکت طراحانه
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

چیدمان توسط طراحانه

برای زیباتر کردن محیط خود و نیز استفاده درست و کاربردی از فضای اطرافمان بایستی حتما نکاتی را در چیدمان محیطمان رعایت کنیم تا علاوه بر خلق محیطی زیبا و دلنشین از کلیه فضای اطراف استفاده درست را ببریم.در این قسمت نکات چیدمان توسط طراحانه برای شما عزیزان بیان میشود.نکته بسیار ساده در چیدمان آن است که جای هر چیز را به خوبی بدانیم و در عین حال انتخاب هایتان را الویت بندی کنیم به عنوان مثال در نظر بگیرید که این اتاق برای چه منظور استفاده می شود پس از آن  نوع مبلمان و همچنین تعداد جای لازم برای نشستن را مشخص کنید. نقطه کانونی و مهم اتاق را شناسایی کنید ، این نقطه می تواند شومینه، یک منظره، تلویزیون و … باشد و باید بر طبق آن بقیه مبلمان چیده شود.

ابتدا اسباب بزرگ اتاق را در جای خود قرار دهید، مثلا دراتاق نشیمن مبل و یا در اتاق خواب تخت را باید اول از همه قرار داد.نباید همه مبلمان را به دیوار تکیه دهید ، مگر آنکه اتاق تان خیلی کوچک باشد. . به جریان عبور و مرور در اتاق توجه کنید که معمولا مسیر بین درهاست. در صورت امکان این مسیر را با قطعات بزرگ مبلمان مسدود نکنید.میز را به گونه ای قرار دهید که از هر صندلی بتوان به راحتی ازآن استفاده کرد و اطمینان حاصل کنید که قطعات مبلمان را با اندازه های مشابه ترکیب کنید. میز عسلی ها باید در حدود ۳۵ تا ۴۵ سانتی متری مبل قرار داهید تا فضای کافی برای قراردادن پاها باقی بماند.پیش از آوردن هر گونه مبلمان واقعی به اتاق ، طرح خود را روی کاغذ امتحان کنید.

چیدمان توسط طراحانه

چیدمان و دکوراسیون

چیدمان

چیدمان

چیدمان اصولی

چیدمان اصولی

چیدمان آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه

چیدمان طراحانه

چیدمان طراحانه

چیدمان و دکوراسیون

چیدمان و دکوراسیون

نقشه چیدمان

نقشه چیدمان

چیدمان مدرن

چیدمان مدرن

چیدمان شیک

چیدمان شیک

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان و دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

 

 

مشاوره
09123104165