878 بازدید چیدمان خانه در تهران

 
  • چیدمان خانه در تهران
  • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • نکات و روشهای چیدمان منزل
  • طراحی چیدمان خانه و محل کار

باتوجه به تغییر سبک و استایل زندگی شهری و سکونت در آپارتمان ها ، زندگی در فضای کوچک شکل گرفته. معمولا خانم ها از بودن در خانه خود چه بزرگ و چه کوچک به دنبال احساس آرامش ، هیجان و لذت هستند. راههایی وجود دارد تا خانه های کوچک در تهران را بزرگتر جلوه دهیم و روح انرژی و شور را در آن ایجاد کرده و از زندگی در آن لذت ببریم. این نوشتار راههای چیدمان خانه در تهران را به این منظور پیش پایمان می گذارد.

دکوراسیون خانه کوچک

چیدمان خانه کوچک

چیدمان خانه مدرن

چیدمان خانه مدرن

چیدمان خانه در تهران

چیدمان خانه در تهران

پس از آن‌جایی که این میز به ندرت برای غذاخوردن مورد استفاده قرار می‌گیرد، بهتر است نگران نباشید؛ فضای غذاخوری خود را با دیگر فعالیت‌های که در سر دارید منطبق کنید و از این فضا بیش‌ترین استفاده را ببرید.

 این میز غذاخوری گرد در کنار دیواری قرار گرفته است که پیرامون آن قفسه‌هایی توکار ساخته شده‌اند و فضایی برای نگهداری از کتاب‌ها و دیگر اشیای تزئینی فراهم کرده‌اند.

نکته: اتاقی شبیه این، که نسبت به اتاق‌های غذاخوری مرسوم کمی غیررسمی است، فرصت بسیار خوبی است برای ترکیب و هماهنگی میزها و صندلی‌ها. این میز چوبی در برابر آسیب‌های کارهای روزانه مقاومت خواهد کرد. صندلی‌های کناری برای غذاخوردن بسیار مناسب و برای مطالعه و کار کردن بسیار راحت هستند

همه دارای یک اتاق غذاخوری رسمی نیستند، اما حتی اگر از میز آشپزخانه خود در تمامی وعده‌های غذایی استفاده می‌کنید، باز هم می‌توان از آن به‌ عنوان میز کار استفاده کرد. یک نیمکت پیش‌ساخته در کنار یک میز پایه‌دار غیررسمی برای انجام کارهای روزانه بسیار مناسب هستند.

نکته: نیمکت‌ها، مانند نیمکتی که در عکس بالا می‌بینید، می‌توانند در فضای زیرین خود دارای دراورها و کشوهای زیادی باشند. می‌توان قفسه‌هایی را در بالای آن‌ها نصب کرد و کتاب‌ها و اشیای تزئینی را در آن‌جا قرار داد. فقط از استحکام قفسه‌ها و قدرت نگهداری و تحمل وزن کتاب‌ها مطمئن شوید.

قرار دادن یک میز تحریر در وسط اتاق غذاخوری شاید کار نامتعارفی باشد، اما اگر از این فضا به عنوان محل کار خود نیز استفاده می‌کنید کار شما قابل قبول خواهد بود. این میز تحریر زیبا دارای چندین کشو است و می‌تواند کارکرد دوگانه‌ای داشته باشد. فقط از این‌که ارتفاع آن مناسب غذاخوردن است مطمئن شوید.

نکته: از صندلی‌هایی مدرن در کنار میز استفاده کنید و برای قرار دادن وسایل کار خود یک کمد به فضا اضافه کنید (کمدی که در عکس می‌بینید چرخ‌دار است و این موضوع یعنی این‌که در هنگام نیاز می‌توانید آن را از اتاق خارج کنید تا فضای بیش‌تری در اختیار مهماناتان قرار بگیرد). یک تخته سیاه می‌تواند فضای خوبی برای یادداشت کارهای روزانه شما و نوشتن منوی روزانه باشد.

اگر در خانه کار می‌کنید، ممکن است نیاز به برپایی جلسه‌ای در خانه خود داشته باشید. اگر فضا به شما این اجازه را می‌دهد، از یک میز غذاخوری بزرگ که از آن بتوان به عنوان میز کنفرانس نیز استفاده کرد استفاده کنید. دور میزی که در عکس بالا می‌بینید هشت نفر به راحتی می‌نشینند و بوفه پیش‌ساخته فضایی فوق‌العاده جادار برای نگهداری از ظروف چینی و وسایل کار شما فراهم می‌کند. هم‌چنین سطح روی بوفه فضای کافی برای قرار دادن یک چاپگر یا دستگاه‌های نمایش‌گر در هنگام جلسه فراهم می‌کند.

برای داشتن فضایی غیررسمی برای برپایی جلسات، می‌توانید از صندلی‌های مختلف و متنوع و یا یک نیمکت برای ایجاد فضای نشیمن اضافی، همان‌طور که در عکس می‌بینید، استفاده کنید.

نکته: خوشبختانه، اکثر اتاق‌های غذاخوری دارای چراغ‌های پرنور و زیبایی هستند، که مناسب فضای کار نیز هستند. سعی کنید از چراغ‌هایی استفاده کنید که بتوانید نور آن‌ها را کم و زیاد کنید. داشتن یک چراغ پایه‌دار یا چراغ رومیزی برای مطالعه بسیار خوب و کارآمد است.

از میزهای گرد مدرن در کنار یک گنجه چوبی، مانند عکس بالا، استفاده کنید تا سطوح و یبک های های مختلف با هم ترکیب شوند و فضای کافی برای نگهداری از وسایل کار و ظروف غذاخوری در اختیار داشته باشید.

فضا معمولا موضوع چالش‌برانگیزی در آپارتمان‌های کوچک است. یکی از راه‌های حل این مسئله ترکیب کردن فضای کار و فضای غذاخوری است و در کنار آن‌ها استفاده از فضاهای نگهدارنده مخفی در نیمکت‌های کوچک.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر: – ۰۲۱

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر از تماس شما: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
کلمات مرتبط: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مشاوره
09123104165