915 بازدید چیدمان داخلی خانه

 

چیدمان داخلی خانه

برای چیدمان داخل خانه میتوانید از طراحان چیدمان کمک بگیرید. یه دکوراتور یا کارشناس دکوراسیون هم میتواند برای این بخش به شما کمک کند. برای چیدن منزل به سبک جدید از تغییر نترسید و برای آن مشتاق باشید. بهترین وضعیت را با تغییر فضا بدست می آورید.

برای چیدمان داخل منزل میتوانید با کمک گرفتن از مشاور چیدمان خانه طرح و ترکیب بندی کاملی به بخش های مختلف خانه بدهید. در ادامه هفت گام چیدمان خانه معرفی شده است.

چیدمان داخلی خانه

چیدمان داخلی خانه

اولین گام چیدمان خانه شامل دیدن خانه شما میباشد. کارشناس با این کار از کم و کیف سبک دکوراسیون خانه شما آگاه میشود. با این کار اندازه خانه و استایل لوازم بهتر سنجیده میشود. در واقع از یک سبک یا دیدگاه یکدست استفاده میکنیم. یعنی اگر خانه شما ظاهر مدرن دارد از این سبک استفاده میکنیم. اگر ظاهر مینیمال یا کلاسیک یا سبک های دیگر را دارد با همان روند چیدمان خانه را ادامه میدهیم.

مشاوره چیدمان منزل

مشاوره چیدمان منزل

گام دوم مشخص کردن مسیر های تردد است. کارشناس چیدمان خانه با این کار بیشترین جاهایی که شما رفت وآمد دارید را شناسایی میکند و بهترین چیدمان را به شما پیشنهاد میدهد. اگر شما ذهنیتی ندارید آن را به عهده مشاوره چیدمان منزل بگذارید.

مشاوره چیدمان منزل

مشاوره چیدمان منزل

گام سوم مشخص کردن جای نقطه های تاکیدی در خانه است. یعنی مهترین جاهی خانه را که همه افراد رو به آن سمت مینشینند را پیدا میکنیم. معمولا در خانه کسی به سمت سرویس بهداشتی یا آشپزخانه نمیشنشیند و زاویه دید همه به سمت تلویزیون یا پنجره های رو به تراس است. تلویزیون نقش مهمی در چیدمان خانه دارد. با انتخاب مناسب جای تلویزیون میتوانیم چیدمان مبلمان تی وی را انتخاب کنیم.

چیدمان داخلی خانه

چیدمان داخلی خانه

گام چهارم برای مشاوره چیدمان منزل ، استفاده از لوازم متناسب با متراژ خانه است. یعنی اگر شما خانه ای با متراژ ۵۰ تا ۱۰۰ متر دارید بهتر است از تعداد مبلمان کمتر و سایز کوچکتر استفاده کنید.

چیدمان داخلی خانه

چیدمان داخلی خانه

گام پنجم برای چیدمان خانه استفاده از نورپردازی مناسب است. هر جایی که ست مبلمان چینش میشود بهتر است نورپردازی خاص خود را داشته باشد. یعنی مبلمان پذیرایی نورپردازی جداگانه بدهیم و برای میز غذا خوری نورپردازی مخصوص خودش را بدهیم.

چیدمان داخلی خانه

چیدمان داخلی خانه

برای گام ششم در چیدمان هماهنگی بین رنگها و ترکیب رنگها را مورد بررسی قرار میدهیم. یعنی رنگهایی که کنار هم هستند ، یا کنتراست یا هارمونی خوبی داشته باشند. استفاده از رنگ های با تم سرد و خاکستری یا رنگهای با تنالیته گرم و پر حرارت میتواند بخشی از پیشنهاد های یک مشاور چیدمان برای خانه شما باشد.

ساخت کابینت آشپزخانه

چیدمان داخلی خانه

گام هفتم در مشاوره چیدمان خانه خوب استفاده و کنار هم گذاشتن اکسسوریهاست. یعنی لوازم جانبی مرتبط در دکوراسیون استفاده کنیم. معمولا از تابلو ها ، گلدان و چراغهای پایه دار و کوسن و قالیچه های کوچک برای این کار استفاده میشود.

چیدمان داخلی خانه

چیدمان داخلی خانه

برای چیدن دکوراسیون خانه انجام هفت گام چیدمان داخلی خانه این مراحل لازم است و ممکن است برای بعضی از خانه ها ، با انجام چند نکته ساده ترکیب فوق العاده ای بدست بیاید و بعضی خانه ها هزینه بیشتری داشته باشند.

با تشکر

مهندس پناهی

۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

مشاوره
09123104165