649 بازدید چیدمان دفتر کار مدرن

 
  • چیدمان دفتر کار مدرن
  • دیزاین مدرن و جذاب اداری
  • طراحی و دکوراسیون داخلی
  • چیدمان مدرن و شیک دفتر کار
  • .

چیدمان دفتر کار مدرن

طراحی داخلی شرکت Village Foods درتهران را مشاهده میکنید. Village Foods یک شرکت مواد غذایی و آشامیدنی واقع در شهر تهران و Aichi، ژاپن است و اخیرا این دفتر توسط Design & Creative Associates طراحی شده است. این مساحت کل زمین ۳،۲۳۰ فوت مربع را پوشش می دهد و در سال ۲۰۱۷ تکمیل شده است. شرکت Village Foods یک شرکت بین المللی است؛ چرا که رستوران های زیادی وجود دارد که نه تنها در منطقه ی نزدیک، بلکه در دیگر نقاط ژاپن و حتی در خارج از کشور قرار دارد ، و آنها به سرعت در حال رشد هستند.

این فضا به مناطق مختلف تقسیم شده است و طبقه همکف دارای یک سالن پذیرایی و آشپزخانه مرکزی در وسط و دفاتر در طبقه دوم است. با این کار، معماران قصد داشتند مکان هایی ایجاد کنند که بازدید کنندگان را با دیدگاه چشمگیر شرکت و ایجاد یک تصویر حرفه ای و زیباییشناختی خشنود کنند.پله های چوبی غنی از آن، کفپوش های پارکت و سطوح سنگی ظریف، این واقعا یک چشم انداز برای بازدیدکنندگان از آن است.طراحان بافت ها و رنگ ها را به طور شفاف ترکیب کردند و اثرایده آل ومنحصر به فرد و پر از طراوت و دلنشینی را ایجاد کردند.در این شرکت دفتر برنامه باز به کارمندان امکان می دهد که در ارتباطات آسان با همکاران خود در طول فعالیت های روزانه خود شرکت کنند.استفاده از چوب و منابع شبیه به آن و نیز پارتیشن بندی دفتر مدیریت در متمایز نشان دادن این شرکت نقش فوق العاده ای داشته است.

معماری داخلی اداری

معماری داخلی اداری

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی

دیزاین اداری

دیزاین اداری

آشپزخانه شرکت

آشپزخانه شرکت

دکوراسیون شیک

دکوراسیون شیک

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

چیدمان زیبا

چیدمان زیبا

دکوراسیون دفتر

دکوراسیون دفتر

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

چیدمان

چیدمان

چیدمان اداری

چیدمان اداری

پارتیشن بندی شیک اداری

پارتیشن بندی شیک اداری

معماری مدرن اداری

معماری مدرن اداری

معماری زیبا اداری

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان اداری در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165