چیدمان دکوراسیون مدرن آپارتمان نقلی 50 متری

چیدمان دکوراسیون مدرن آپارتمان نقلی ۵۰ متری

چیدمان دکوراسیون مدرن آپارتمان نقلی 50 متری
 
  • چیدمان دکوراسیون مدرن آپارتمان نقلی ۵۰ متری
  • طراحی داخلی آپارتمان کوچک
  • دکوراسیون به رنگ تیره
  • طراحی داخلی با تم خاکستری
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom

چیدمان دکوراسیون مدرن آپارتمان نقلی ۵۰ متری

استفاده از تم های تیره برای طراحی داخلی پیچیده به نظر می رسد. گاهی اوقات، صاحب خانه هایی که آپارتمان های در مقیاس کوچکتر دارند ممکن است از تم های تیره تر از ترس کوچک نشان دادن فضای داخلی استفاده نکنند ، به خصوص اگر نور طبیعی زیادی برای روشن نمودن فضای داخلی وجود نداشته باشد.اما با این حال،در صورت داشتن تجربه فراوان در زمینه طراحی و چیدمان ما قادر خواهیم بود تا از رنگ تیره  بر روی هر اندازه و مقیاسی از  اتاق کار کنیم، این آپارتمان که تقریبا ۵۰ متر مربع مساحت دارد دارای چنین طراحی میباشد. استفاده از از دیوارهای خاکستری به رنگ زغال چوب و پانل های چوبی تیره که با دیوارهای سفید و قطعات سبک تر زیباتر شده است تا شکاف های عمیق را از بین ببرند و نگاهی زیبا به آن داشته باشند.

چیدمان دکوراسیون مدرن آپارتمان نقلی 50 متری
چیدمان دکوراسیون مدرن آپارتمان نقلی ۵۰ متری

آپارتمان ما از سایه های خاکستری استفاده می کند تا نور و سایه را در یک منطقه زندگی جمع و جور به شکلی باز و بسته ایجاد کند. به کاربردن پرده های سراسری سبب شده تا جلوی ورود نور بیش اندازه خورشید به درون اتاق گرفته شود ، اما نمونه هایی از روشنایی مدرن شیک در اطراف طرح قرار گرفته است.

استفاده از آثار هنری در فضای چیدمان دکوراسیون
استفاده از آثار هنری در فضای چیدمان دکوراسیون

زن و شوهری که در اینجا زندگی می کنند از آثار هنری طنز آمیز بر روی دیوارها و فضای اتاق استفاده نموده اند تا خلق و خوی خانه را بیشتر شیرین نمایند، مانند این پرتره خنده دار. لامپ دیجیتال منبع نور را به طور مستقیم بر روی آثار هنری قرار می دهد که به طور معمول پشت جلوی مدولار رنگی خاکستری قرار دارد.

آکسسوری های به کار رفته در فضای نشیمن
آکسسوری های به کار رفته در فضای نشیمن

گلدان تزئینی یک نمایش از برگ های مصنوعی گرمسیری را برای اضافه کردن آثار هنری به چیدمان دکوراسیون می دهد. رنگ  طلا به کار رفته بر روی گلدان سبب ظرافت بیشتر به طرح می شود.

طراحی داخلی نشیمن
طراحی داخلی نشیمن

کوسن های قرارگرفته بر روی مبل یا از یک رنگ جامد آبی رنگ و یا یک طرح تک رنگ با  الگوی خاص استفاده شده ظاهر اتاق کوچک را افزایش دهد.یک دیوار سنگی پوشیده شده در پشت تلویزیون با رنگ های سبک تر از مبل راحتی وجود دارد. این سنگ در مجموعه ای از قفسه های دیواری سیاه و سفید، در برابر یک دیوار به رنگ گردویی عمیق متوقف می شود.

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه
چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

چراغ های آویز ناهار خوری بزرگ و سفید هستند، که در برابر دیوارهای جامد از کابینت های آشپزخانه به رنگ گردویی غنی قرار می گیرند. صندلی های ناهار خوری در پارچه ای خاکستری با بافت پارچه ای از هم جدا می شوند.

استفاده از نورپردازی مخفی در پشت کابینت ها
استفاده از نورپردازی مخفی در پشت کابینت ها

یک نوار از چراغ های LED در زیر کابین های بالا اجرا می شود. رنگ های تیره و تن رنگی متفاوت آنها سبب شده تا اثرات نورپردازی در کنار هم یه خوبی کار کنند و یک اثر بزرگتر تولید کنند.

طراحی داخلی ورودی آپارتمان
طراحی داخلی ورودی آپارتمان

در ابتدای ورودی، با یک دیوار پوشیده شده به رنگ گردویی مواجه میشویم که قرارگیری آنها بر روی دیوار ارتفاع زیاد سقف را به ما گوشزد میکند.در طرفین، یک دیوار، براق سیاه رنگی وجود دارد و دیوار دیگری تقسیم بین ورودی و اتاق نشیمن است. دیوار تقسیم کننده دارای مجموعه ای از قفسه باز است که اجازه می دهد تا هر دو نور و خط بینایی به طور مستقیم از طریق آن عبور کند به طوری که منطقه کوچک توسط این نورپردازی دیگر به صورت محدود احساس نمی شود .

طراحی داخلی اتاق خواب
طراحی داخلی اتاق خواب

در اتاق دو نفره ما یک قطعه دوم ازآثار هنری بر روی دیوار مشاهده میکنیم. تخت دو نفره در یک پارچه سبک به منظور خنثی کردن اثر گردو تاریک پشت آن تزیین شده است.

چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب
چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب

پرده ها مقدار زیادی از نور طبیعی را در این منطقه جلوه می دهند، اما یک طرح روشنایی مصنوعی ، هر منطقه را به خوبی روشن می کند، مانند چراغ مدرن یا چراغ کنار تخت.

طراحی زیبای لاکروم
طراحی زیبای لاکروم

کمد لباس فوق العاده چشمگیر در رنگ های تیره و یک روشنایی نرم طراحی شده است.

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام
دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام

سرامیک سفید سرویس بهداشتی و حمام طرح را روشن می کند.کاشی بتنی سنگین نور و سایه ها را برای طراحی داخلی این قسمت تزیین می کند.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165