978 بازدید چیدمان سرویس بهداشتی مدرن

 
  • چیدمان سرویس بهداشتی مدرن
  • چیدمان سرویس بهداشتی مدرن ایرانی
  • چیدمان و دیزاین زیبای سرویس بهداشتی مدرن
  • انجام طراحی و دکوراسیون مدرن
  • .

چیدمان سرویس بهداشتی مدرن

در چیدمان سرویس بهداشتی مدرن کاشی و سرامیک یکی از اجزای اصلی دکوراسیون محسوب میشود. در سال ۲۰۱۷ با ظهور دوباره کاشی و سرامیک الگوهای جدیدی را در دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن مشاهده میکنیم که شاید منعکس کننده تمرکز به هنر و صنایع دستی میباشد. امروزه توجه با استفاده از حمام مینیمالیستی در دکوراسیون مدرن رواج بیشتری یافته و مورد پسند بسیاری قرار گرفته است. در چیدمان مدرن بایستی از کلیه تجهیزات مدرن و زیبای روز دنیا استفاده کنیم تا با پیشرفت و مدرنیسم همراه شویم. علاوه بر آن بایستی از عناصر دکوراتیو ی که هیچ گونه فایده دیگریندارد دوری کنید زیرا یک فضای مدرن بایستی دور از هرگونه هرج و مرج و آشفتگی باشد.

تمامی تلاش ما چیدمان شیک و پیشرفته برای ساکنان میباشد بنابراین از شلف ها و باکس های مدرن جهت ذخیره سازی وسایل در داخل آنها استفاده کنید. رنگ کاشی و سرامیک کف و دیوارها بسته به اندازه فضا تغییر میکند چنانچه محیطی کوچک دارید از رنگ های روشن جهت بزرگتر جلوه دادن محیط و نورپردازی مناسب استفاده کنید.

دیزاین مدرن

دیزاین مدرن

دیزاین مدرن سرویس بهداشتی

دیزاین مدرن سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی مدرن

سرویس بهداشتی مدرن

سرویس بهداشتی مدرن و چیدمان آن

سرویس بهداشتی مدرن و چیدمان آن

چیدمان مدرن و زیبای سرویس بهداشتی

چیدمان مدرن و زیبای سرویس بهداشتی

چیدمان سرویس بهداشتی مدرن

چیدمان سرویس بهداشتی مدرن

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان سرویس بهداشتی  مدر مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165