چیدمان طراحانه

برای چیدمان طراحانه خانه بهتر است روحیه خود را بشنایم و بر اساس متراژ ، تم و سبکی که علاقه داریم ، پروژه خود را انجام دهیم.

چگونه خانه خودمان را چیدمان کنیم؟

در این پروژه که حالت لوس و لاکچری دارد ، موادی مانند چرم طبیعی ، شیشه های رنگی ، استیل و ابزار طلایی ، چوب لاکی و پرداخت شده ، کاغذدیواری خوش نقش ، سنگ پرداخت شده و صیقلی ، آینه و فرش لوکس در بازسازی آن استفاده شده است.

چیدمان اتاق پذیرایی و سالن نشیمن
چیدمان اتاق پذیرایی و سالن نشیمن

برای چیدمان طراحانه خانه لوکس با استایل مدرن ترکیب متریال و بافت بسیار مهم است. “دوستان خیلی اوقات وقتی میگم مدرن ، ذهنیت شما میره سمته کارهای خلوت و مینیمال ولی مدرن میتونه شلوغ و پرجزییات هم باشه که اسمهای مختلفی روش میزاریم مثل استایل معاصر”

چیدمان طراحانه اتاق خواب
چیدمان طراحانه اتاق خواب

برای بازسازی حتما از خدمات مشاوره ای من استفاده کنید ، بنظرم با یه هزینه کم بابت مشاوره ، کلی چیز تو ذهنتون مرتب میشه و تصمیم گیری راحت تر میشه. بدون شک طراحانه تو مشاوره چیدمان بهترینه.

اما بریم سراغ این دیزاین و چیدمان شیک و جذاب که از ترکیب بندی قرینه استفاده کردیم. متریال اصلی برای اتاق خواب مخمل ، چوب ، نوارهای استیل با رنگ طلایی هستن. لوسترهای آویز کریستالی مدرن ظاهر فوق العاده و خیره کننده ای به اتاق داده. حس آرامش و ثروت مطلق

چیدمان طراحانه حمام و دستشویی
چیدمان طراحانه حمام و دستشویی

برای سرویس بهداشتی از نورهای آویز با فرم ارگانیک در هماهنگی باشکل سنگ کف استفاده کردیم. کابین و روشویی یک تیکه هم از جنس کف استفاده شده که میتونیم این تکنیک جذابو برای خونه شما هم استفاده کنیم.

برای چیدمان و طراحی داخلی حمام و رختکن لباس از دیتیل مشترک بقیه لوازم استفاده شده “استیل با رنگ طلایی” جزییات مشترک باعث میشه وقتی از یه جای خونه به جای دیگه میری حس کنی تو یه محیط هستی و دچار چندگانگی نمیشی.

چیدمان طراحانه حمام و رختکن لباس
چیدمان طراحانه حمام و رختکن لباس

یکی از مهمتری نکات طراحی داخلی و چیدمان این خونه جذاب، نورپردازی داخلی هست. چیدمان نورپردازی برای منزل میتونه باعث موفقیت یا شکست دکوراسیون بشه. لوستر و آویز سبز یاقوتی حس فوق العاده ای داره ، حتی وقتی خاموشه مثل اثر هنری شیک و گیراست.

چیدمان خانه به روش آسان چگونه است؟

برای سالن پذیرایی از ترکیب رنگ نسکافه ای و طوسی استفاده کردیم که کنار چوب دیوارها فوق العاده میشه. فرشها هم مثل اتاق خواب ساده و با حداقل جزییات چیدمان شدن.

چیدمان طراحانه سالن پذیرایی خانه
چیدمان طراحانه سالن پذیرایی خانه

بچه ها برای بار چندمه که میگم. اگه آینه میخاین برای ورودی خونه ، اتاق یا سرویس بهداشتی داشته باشین بهم بگین تا بهتون مشاوره بدم. آینه های قشنگی که میتونن فضا رو بزرگتر و شکیل تر نشون بدن.

دوستان من چند تا نکته کلیدی بهتون بگم که تو چیدمان کمکتون کنه. یکی از راههای ایجاد تعادل در محیط با حفظ همان وسایل ، رنگ آمیزی سطوح اصلی یا تعویض پوشش های ثانوی ماننده پرده ، رومبلی و … به یکی از رنگ های خنثی است.

چیدمان طراحانه ورودی منزل
چیدمان طراحانه ورودی منزل

وسایلی را که می خواهید در هنگام ورود به فضا نظر مخاطب را به خود جلب نکنند به رنگ خنثی در آورید.

از این خاصیت رنگ های خنثی برای رفع عیوب معماری و شکستگی و فرورفتگی ها می توان بهره زیادی کسب کرد. به کار گیری رنگ های خنثی در محیط نیز با اهداف گوناگون در طراحی داخلی منزل صورت می گیرد.

چیدمان منزل لوکس
چیدمان منزل لوکس

حتما من رو در شبکه های اجتماعی دیگه دنبال کنید. سعی میکنم هر روز یه مطلب جدید به اشتراک بزارم و دنیای اطرافمون قشنگ تر کنم. دوستدار شما طراحانه

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *