687 بازدید چیدمان فنگ شویی

 
  • چیدمان فنگ شویی
  • فنگ شویی در معماری
  • چیدمان فنگ شویی پذیرایی
  • نقشه خانه در فنگ شویی
  • .

چیدمان فنگ شویی

فنگ شویی یک کلمه چینی میباشد که در اصل به معنی باد و آب است. همانطور که میدانیم کشور چین یک کشور باستانی ست که آنها بر اساس علوم و فنون باستانی خود در جهت پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان صحیح وسایل در ساختمانها چه اداری و چه تجاری از آن علم بهره میبرندکه به آن را چیدمان فنگ شویی مینامند  تا بتوانند بهترین اثر را بر سلامتی شادی و موفقیت و بطور کلی در جهت انرژی مثبت به کار بیبرند.مهم‌ترین چیزهایی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب، خطوط منحنی، در نظر گرفتن جهت‌های مناسب است. عناصر نقش بسیار مهمی در فنگ‌شویی ایفا می‌کنند. عناصر ۵ گانه چینی عبارتند از: آب. باد. خاک. آتش. اتر

فنگ شویی به طور محسوسی وابسته به این طرز تفکر است که زندگی همراه با طبیعت و نه در مقابل آن، نوع زندگی مناسب برای انسان و محیط اطراف اوست. به کارگیری فنگ شویی اضافه کردن اشیای اضافی به لوازم خانه نیست. فنگ شویی توصیه نمیکند که قواعد آن موبه مو اجرا شود ، این اصول را فقط در اتاق هایی به کار برید که فکر میکنید لازم است. به عنوان مثال کسانی که خوابی آشفته داشته اند صبح فردا احساس خستگی می کنندو تمایل دارند در رختخواب بمانند. هر وسیله شکسته ، خراب و بی استفاده را بازبینی کنید و شهامت دور ریختن یا تعمیر مجدد آن را داشته باشید. بنابراین میتوان گفت فنگ شویی یک نوع هنر دکوراسیون در جهت نشاط و آرامش و زندگی زیباست.

فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب

فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب

فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب

چیدمان فنگ شویی

فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب

فنگ شویی و چیدمان اتاق خواب

فنگ شویی

فنگ شویی پذیرایی

فنگ شویی

فنگ شویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165