613 بازدید چیدمان مبلمان و لوازم منزل در سبک مدرن

 
  • چیدمان مبلمان و لوازم منزل در سبک مدرن
  • بهترین چیدمان مبلمان در دکوراسیون سبک مدرن
  • انواع مدل از چیدمان مبلمان و لوازم منزل در سبک مدرن
  • ایده های متنوعی از چیدمان مبلمان در سبک مدرن
  • چیدمان کردن دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و شیک
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

چیدمان مبلمان و لوازم منزل در سبک مدرن

در این مقاله به بررسی چیدمان مبلمان و لوازم منزل در سبک مدرن میپردازیم. همانگونه که میدانید در چیدمان سبک مدرن از هرگونه هرج و مرج و شلختگی به دور است و چیدمان به صورت ساده و با ابزار مدرن شکل میگیرد.

چیدمان مبلمان به سبک مدرن

چیدمان مبلمان به سبک مدرن

به عنوان مثال در این سبک مدرن از صندلی های مدرن و شیک به رنگ روشن و مبلمان راحتی با کوسن های به رنگ سبز و کرم روشن استفاده شده.فضای روشن و استفاده از نور طبیعی دکوراسیون داخلی را بسیار شیک نموده است.در این چیدمان به هماهنگی رنگ مبلمان و کاغذ دیواری اهمیت خاصی داده شده است و شومینه فضایی در این منزل از مشخص های سبک مدرن میباشد.

سبک مدرن دکوراسیون داخلی

سبک مدرن دکوراسیون داخلی

معماری داخلی این ویلای ساحلی به سبک مدرن و بسیار شیک بازسازی شده است.استفاده از سقف چوبی تزیینی و دیوار شیشه ای به جای پنجره ها این ویلا را از سایر ویلاهای آن منطقه متمایز ساخته است.رنگ مبلمان و کفپوش به رنگ خاکستری خنثی میباشد و آن با رنگ سقف ویلا هماهنگ است.

چیدمان شیک ویلای مدرن و لوکس

چیدمان شیک ویلای مدرن و لوکس

این ویلای مدرن و لوکس در نیویورک واقع است . رنگ فرش کاملا متناسب با رنگ مبلمان میباشد و تضاد بسیار زیبای با پارکت قهوه ای دارد.استفاده از میز مدرن جهت پذیرایی میهمانان و آباژور لوکس کنار مبل متناسب سبک مدرن میباشد. دیوارهای شیشه ای مدرن و روشنایی زیبای طبیعی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل را با شکوه کرده است.

روش اصولی چیدمان دکوراسیون مدرن

روش اصولی چیدمان دکوراسیون مدرن

چیدمان زیبای مبلمان مدرن و لوکس این دکوراسیون از مشخصه های اصلی سبک مدرن است. استفاده اندک از آکسسوری ها و قرار دادن مناسب یک گلدان بر روی میز جلوه ای زیباتر به محیط بخشیده است.

استفاده از تضاد زیبای رنگ زرد و خاکستری در دکوراسیون داخلی

استفاده از تضاد زیبای رنگ زرد و خاکستری در دکوراسیون داخلی

این منزل مدرن در شهر پاریس قرار دارد.در دکوراسیون مدرن این منزل فضای نشیمن با استفاده از مجسمه مدرن آن به دو بخش تقسیم شده است.استفاده از تابلو هایی به سبک مدرن و متناسب با رنگ و روی فضای محیط شکل زیبایی از چیدمان را به خانه بخشیده است . تضاد زیبایی که رنگ زرد بالشتک های مبلمان با رنگ خاکستری ایجاد کرده است وصف نشدنی ست.

چیدمان آشپزخانه در سبک مدرن

چیدمان آشپزخانه در سبک مدرن

شومینه زیبای مدرن در سبک مدرن منزل

شومینه زیبای مدرن در سبک مدرن منزل

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165