853 بازدید چیدمان مبلمان

 
  • چیدمان مبلمان
  • اصول چیدمان مبلمان
  • چیدمان مبلمان در نشیمن و پذیرایی مستطیل شکل
  • طراحی و دکوراسیون داخلی
  • .

چیدمان مبلمان

برای چیدمان مبلمان باید اصولی را رعایت کرد که از همه مهم‌تر توجه به شکل اتاق است. مثلاً چنانچه   پذیرایی  منزل شما مستطیل شکل است در هنگام چیدمان باید یک مسیر رفت‌وآمد اصلی در یک سمت اتاق نشیمن یا پذیرایی در نظر گرفت تا در هنگام رفت‌وآمد ایجاد مانع و مزاحمت برای دیگران نشود. در نشیمن‌های مربع شکل به دلیل وجود عرض کافی دیگر مشکلی برای چیدمان نخواهیم داشت .

به این نکته توجه کنید که در نشیمن و پذیرایی مستطیل شکل تلویزیون و شومینه به‌عنوان نقاط کانونی اتاق محسوب شده که چیدمان را بر اساس آن انجام می‌دهیم. یعنی یکدست مبلمان را در مقابل تلویزیون و بخش دیگر را در فضای غذاخوری در نظر می‌گیریم. به این صورت می‌توان دو بخش جداگانه در خانه به وجود آورد. در فضاهای مستطیل شکل بهتر است از فرم مبلمان باریک و کم جا استفاده نمود تا فضای خانه بزرگ‌تر جلوه کند. چنانچه این مستطیل  دراز باشد می‌توان با گذاشتن یک کاناپه یا صندلی به پشت صندلی نهارخوری آن را به دو قسمت تقسیم کرد و به‌این‌ترتیب یک فضای غذاخوری مناسب برای آن به وجود آورد. برای ایجاد وحدت و هماهنگی بیشتر در دکوراسیون می‌توان روکش صندلی و مبلمان  را باهم هماهنگ کرد.

چیدمان مبلمان و دکوراسیون منزل

چیدمان مبلمان و دکوراسیون منزل

چیدمان مبلمان

چیدمان مبلمان

چیدمان زیبای مبلمان

چیدمان زیبای مبلمان

چیدمان مبلمان در پذیرایی مستطیل شکل

اصول چیدمان مبلمان

چیدمان مبلمان در پذیرایی مستطیل شکل

چیدمان مبلمان در پذیرایی مستطیل شکل

چیدمان مبلمان

چیدمان مبلمان

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان مبلمان در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165