955 بازدید چیدمان منزل برای عید نوروز

 
  • چیدمان منزل برای عید نوروز
  • تغییر دکوراسیون منزل برای عید نوروز
  • راهنمای چیدمان خانه برای عید نوروز
  • طراحی داخلی زیبای نوروزی
  • مدل های زیبای دکوراسیون بهاری
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

چیدمان منزل برای عید نوروز

بایستی در چیدمان منزل برای عید نوروز نکاتی را  رعایت کرد که به هرچه باصفاتر شدن و زیباتر شدن دکوراسیون محیط کمک کند.همانگونه که میدانید عید نوروزی تازگی و نو بودن  را به نمایش میگذارد و با ورود به فصل تازه که همان بهار میباشد به استقبال زیبایی های آن میرویم . این کار را با تمیز کردن خانه ها و جدید کردن دکوراسیون داخلی، جشن گرفتن فصل جدید زندگی و در نهایت آرزوی موفقیت در سال آینده انجام میدهیم. دکوراسیون داخلی در فصل بهار بسیار سرزنده و شاداب است و از رنگ و رخ زندگی و حیات برخوردار است.

با استفاده از رنگ‌های روشن فضا را برجسته و چشمگیر کنید! تناژهای مختلفی از رنگ‌های فیروزه ای،صورتی و سبز می‌تواند یک ترکیب عالی برای دکوراسیون منزل شما باشند اما استفاده از رنگ‌های خنثی را نیز فراموش نکنید،آن‌ها زیبایی اتاقتان را پایمال نمی کنند… !از کوسن با طرح های گل های بهاری بر روی مبلمان با طرح ساده استفاده کنید. به هارمونی و ترکیب رنگ های بهاری بیشتر توجه کنید.گیاهان و گلدان ها جلوه ای متفاوت به فضای داخلی و بهاری ما میدهند. پرده و مبلمان و رنگ دیوارها باید با هم هم خوانی داشته باشند تا دکوراسیون بهاری ما چشم نواز باشد. شما می توانید با استفاده از ترفندهایی ماهرانه، فضاهای کوچک خانه ی خود را بزرگ جلوه دهید. استفاده از میزهای شفاف و شیشه ایی یکی از این ترفندهاست.آینه ها را برای بزرگ کردن و نورپردازی بیشتر فراموش نکنید.سعی کنید دکوراسیون زیبای بهاری را برای قسمت های دیگر خانه چون آشپزخانه و اتاق خوابها و … انجام دهید.

رنگ های نوروزی

رنگ های نوروزی

خانه مدرن نوروزی

خانه مدرن نوروزی

آشپزخانه نوروزی

آشپزخانه نوروزی

دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری

رنگ های سر زنده نوروزی در دکوراسیون

رنگ های سر زنده نوروزی در دکوراسیون

چیدمان عید نوروز

چیدمان عید نوروز

طراحی داخلی مدرن نوروزی

طراحی داخلی مدرن نوروزی

تغییر دکوراسیون نوروزی

تغییر دکوراسیون نوروزی

چیدمان نوروزی

چیدمان نوروزی

دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان و دکوراسیون نوروزی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165