532 بازدید چیدمان نشیمن بزرگ

 
  • چیدمان نشیمن بزرگ
  • چیدمان و دیزاین نشیمن بزرگ
  • طراحی و دکوراسیون داخلی
  • چیدمان اصولی و زیبا برای نشیمن بزرگ
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

چیدمان نشیمن بزرگ

در چیدمان نشیمن بزرگ به دلیل بهره بردن از فضای کافی دست طراحان را برای خلق دکوراسیون زیبا و دلنشین باز میگذارد. چیدمان نشیمن باید دارای دکوراسیونی آرامش بخش و درعین حال جذاب باشد به طوری که در افراد خانواده و مهمان ها انگیزه شور و شوق برای گفتگو را ایجاد کند بنابراین بهتر است در هنگام دیزاین داخلی نشیمن حساسیت لازم را به خرج دهید. مبلمان جزو ضروریترین لوازم در چیدمان نشیمن  محسوب میشود و با توجه به بزرگ بودن فضا میتوان انواع مختلفی از آن را استفاده نمود. باید توجه به هماهنگی بین رنگها در دکوراسیون و چیدمان داشته باشیم تا هارمونی مناسبی بین آنها ایجاد شود. میتوان نشیمن بزرگ را با استفاده از بیش از یک دست مبلمان به بخش های مختلفی تقسیم کرد و حتی برای جداسازی بیشتر از پارتیشن های دکوراتیو زیبا و عناصر طبیعی مثل گلها و گیاهان استفاده نمود.

فرش و پرده را هم می توان جزء ضروری ترین وسایل در اتاق نشیمن محسوب کرد بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ فرش و پرده نشیمن دقت لازم را به خرج دهید. نورپردازی در چیدمان اتاق تأثیر فراوانی دارد در نشیمن‌های بزرگ به دلیل وجود پنجره‌های فراوان در طول روز نور کافی وجود دارد اما سایه‌ها و گوشه‌های تاریک در شب ایجاد احساس ناراحتی می‌کند. برای این منظور از لامپ‌های آل ای دی که در سقف به‌صورت کوچک پنهان‌شده می‌توان جهت روشن کردن محیط اتاق استفاده نمود.

نشیمن بزرگ و چیدمان اصولی

نشیمن بزرگ و چیدمان اصولی

چیدمان کلاسیک نشیمن بزرگ

چیدمان کلاسیک نشیمن بزرگ

نشیمن بزرگ و چیدمان جذاب آن

نشیمن بزرگ و چیدمان جذاب آن

نشیمن بزرگ

نشیمن بزرگ

چیدمان مدرن نشیمن بزرگ

چیدمان مدرن نشیمن بزرگ

نشیمن بزرگ و چیدمان آن

نشیمن بزرگ و چیدمان آن

چیدمان زیبای نشیمن بزرگ

چیدمان زیبای نشیمن بزرگ

چیدمان نشیمن بزرگ

چیدمان نشیمن بزرگ

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان نشیمن بزرگ در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165