455 بازدید چیدمان کلی اتاق خواب

 
  • چیدمان کلی اتاق خواب
  • چیدمان اصولی اتاق خواب
  • طراحی و دکوراسیون اتاق خواب به صورت حرفه ای
  • طرز چیدمان زیبای اتاق خواب
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

چیدمان کلی اتاق خواب

چیدمان کلی اتاق خواب در جهت ایجاد حس آرامش و راحتی برای استراحت ساکنان منزل میباشد. اصول اولیه طراحی و چیدمان اتاق خواب راحت است چرا که شما معمولا با تخت و میز کنار تخت چیدمان را آغاز میکنید.برای رسیدن به یک چیدمان مناسب با چند قاعده اساسی مواجه هستید. در ابتدا شما میتوانید مبلمان اتاق خواب خود را بهینه سازی کنید تا بتواند تمامی احتیاجات خود را در جهت جاگذاری لباسها و وسایل دیگر برآورده سازد.

در عین حال سعی کنید تخت خواب را به دیوار نچسبانید تا بتوانید در کنار آن از کمد های دیواری و یا پیش ساخته استفاده کنید.اگر در اتاق کمد بزرگی ندارین میتوانید در جلوی تخت از یک گنجه فانتزی برای گذاردن لباسها استفاده کرد که آن میتواند به عنوان نیمکت جلو تخت نیز استفاده شود.گذاشتن آینه باعث میشود تا اتاق بزرگتر به نظر آید در اتاق خواب های کوچک از تخت های تاشو دیواری برای صرفه جویی در فضا استفاده کنید.در عین حال میتوان از شلف ها و قفسه ها برای گذاشتن کتاب و عناصر دکوراتیو استفاده کرد.از رنگ های سرد برای بهبود اعصاب و آرامش جهت بالا بردن کیفیت خواب استفاده کنید.در نهایت میتوان از صندلی راحتی در گوشه اتاق خواب و نیز آباژور برای نورپردازی زیباتر و میز کوچک در اتاق خواب استفاده کرد یادتان نرود که حتما از کوسن و روتختی های زیبا برای جلوه دادن و جذاب کردن محیط استفاده کنید.

اصول چیدمان اتاق خواب

اصول چیدمان اتاق خواب

اتاق خواب و چیدمان آن

اتاق خواب و چیدمان آن

چیدمان اتاق خواب کوچک

چیدمان اتاق خواب کوچک

طراحی جذاب اتاق خواب

اتاق خواب جذاب

چیدمان زیبای اتاق خواب

چیدمان زیبای اتاق خواب

چیدمان کلی اتاق خواب

چیدمان کلی اتاق خواب

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کلی اتاق خواب در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

 

مطالب مرتبط :