1,968 بازدید کابینت آشپزخانه لوکس

 
  • کابینت آشپزخانه لوکس
  • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  – مهندس پناهی
  • .
  • طراحی داخلی آشپزخانه لوکس
  • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبرانت
  • ساخت کابینت آشپزخانه لوکس ومدرن

آشپزخانه یکی از مهمترین بخشهای خانه است که ساعات زیادی از اوقات بانوی خانه در آن گذرانده میشود. کابینت آشپزخانه لوکس با داشتن شکل مناسب در اجزا و قرار گیری مناسب در خانه،  احساس بهتری از بودن را به ساکنین انتقال میدهد. بهتر است زاویه دید و مسیر تردد مناسبی برای آن طراحی شود.

یکی از مهمترین اجرا در آشپزخانه که به عبارتی هویت آشپزخانه است، کابینت بندیست. کابینت بندی تاثیر مستقیمی روی رفتار افراد در کار کردن با سایر لوازم خانه دارد. آشپزخانه های شلوغ یا خلوت همان احساس را به کاربرانشان منتقل میکنند.

آشپزخانه های لوکس با هر دو فرمت مدرن و کلاسیک میتوانند باشند ولی در هر دو حالت باید فاکتورهای طراحی لاکچری را داشته باشند. مهمترین نشانه کابینت لوکس کیفیت ساخت و دقت در تولید آن است. تولید ضعیف و بی دقت کابینت احساس ارزان بودن را منتقل میکند.

نکته دیگر برای آشپزخانه لوکس میتواند کیفیت دیزاین باشد. طراحی اصولی که توسط یک دیزاینر انجام شود و حداکثر استفاده از حداقل امکانات رعایت شود.

در سیستم لاچری معمولا از تقارن و سطوح صیقلی استفاده بیشتری میشود. دقت در ریزه کاری ها و بکار بردن دیتیلهای زیاد که در آشپزخانه های معمولی کمتر میتوان یافت.

کابینت آشپزخانه، طراحی آشپزخانه، مدل آشپزخانه(Kitchen cabinet, kitchen design):

از نمونه کار های طراحی آشپزخانه و ساخت کابینت آشپزخانه ما میتوان به ساخت کابینت تمام ام دی اف (MDF)، کابینت بدنه ام دی اف و ام دی اف با روکش های گلاس(Hi gloss MDF)، ام دی اف با روکش HPL، ام دی اف با روکش پلی گلاس(poly gloss MDF)، و همچنین صفحه روی کابینت از ورق کورین یا کوارتز می باشد که در نمونه کارهای آشپزخانه ما می توانید مشاهده نمایید. همچنین تیم ” “کابینت آشپزخانه شما را نورپردازی می نماید و تمامی چراغ های ال ای دی آن و همچنین هود آشپزخانه را کنترلی می نماید.

کابینت آشپزخانه لوکس

کابینت آشپزخانه لوکس

برای داشتن آشپزخانه‌ای زیبا لازم است اصولی را رعای کنید. جایگاه صحیح داشتن در خانه، مرتب بودن، استفاده درست از مکان‌های خالی، نورپردازی و جایگذاری صحیح وسایل در‌ آشپزخانه جزو این اصول است که می‌خواهیم با جزییات بیشتر به آن بپردازیم.

در آشپزخانه باید ۴ قطب اصلی وجود داشته باشد. یک قطب مخصوص انجام کارهای خشک مثل خرد کردن مواد غذایی و استفاده از وسایل برقی، یک قطب برای انجام کارهای خیس مثل شستن ظروف، یک قطب مخصوص آشپزی و یک قطب مخصوص انبار کردن که محل قرار دادن یخچال و کمدهای دیواری است. در این صورت کارها سریع‌تر انجام خواهد شد و احتمال بروز خطر در حین جابه‌جایی وسایل داغ یا سنگین کاهش می‌یابد.

 

برای ساخت کابینت باکیفیت و خاص کار خود را به بهترین ها بسپارید

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165