2,433 بازدید کابینت بندی آشپزخانه در سعادت آباد

 
  • کابینت بندی آشپزخانه در سعادت آباد
  • کابینت جزیره و هایگلاس در سعادت آباد
  • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.

کابینت آشپزخانه کلاسیک و مدرن در سعادت آباد با قیمت مناسب و کیفیت بالا

یکی از نقاط قوت در طراحی کابینت و انتخاب موفق آن هارمونی داشتن با استایل زندگی و سبک دکوراسیون است. معمولا خانه های با دکوراسیون شلوغ و کلاسیک بهتر است کابینت مشابهی در آشپزخانه داشته باشند و از سیستمهای مدرن دوری کنند چون ارتباط فرمی کمی بایکدیگر دارند.

بیشترین ترکیب بندی کابینت در خانه های سعادت آباد به دلیل متراژ مشخص و فرم آنها از سیستمهای یو شکل و ال شکل استفاده میشود. اولویت دوم که شخصیت متفاوتی میدهد چیدمان خطی است. چیدمان خطی در کابینت بندی معمولا برای متراژهای بالا و ویلایی استفاده میشود.

کابینت mdf بلوار دریا

کابینت mdf بلوار دریا

کابینت سعادت آباد

کابینت سعادت آباد

استفاده از ترکیب کابین پایین برای لوازم سنگین و میز کار روی آن و کابین بالا برای لوازم سبک تر و کم کاربرد تر معمول می باشد. ترکیب معمولی که در همه خانه ها از سالهای بعد از جنگ جهانی دوم و استاندارد سازی مرسوم میباشد.

  • ساخت کابینت آشپزخانه تمام چوب در خیابان سرو و شهرداری سعادت آباد
  • کمد دیواری mdf و کابینت جزیره در بلوار مطهری و فرهنگ سعادت آباد
  • ساخت و تعمیر کابینت خانه در بلوار دریا و علامه سعادت آباد
  • کابینت بندی تمام چوب آشپزخانه با یراق آلات آلمانی در خیابان ارغوان و صرافها سعادت آباد

جابجایی این ترکیب دو بخشی چیدمان جذاب و متفاوتی ارائه میدهد. بهتر است برای دکوراسیون بهتر از چیدمان متفاوت استفاده کنید.

کابینت سعادت آباد

کابینت بندی آشپزخانه در سعادت آباد

کابینت آشپزخانه یکی از مهم ترین اجزای خانه است و هم از نظر بصری و هم از نظر کارکرد نقش اساسی بر عهده دارد. نباید آن ها را اجزایی در نظر گرفت که تنها برای قرار دادن وسایل اند. بلکه باید به جزییات طراحی آن ها توجه کرد تا دکوراسیونی تک و منحصر به فرد آفرید. طراحی و ساخت انواع کابینت چوب و کابینت ام دی اف در سعادت آباد.
چه آشپزخانه ای مدرن با ترکیبی مینیمالیستی از کابینت های ساده و کم و نقش و نگار داشته باشید و چه آشپزخانه تان حال و هوای سنتی داشته باشد، باید بدانید که نقش کابینت ها در ایجاد فضای آشپزخانه غیر قابل چشم پوشی است. تصمیم گیری برای اینکه کدام سبک مناسب آشپزخانه ی شماست، خود بحثی مفصل است.

پوسته ی کابینت میتواند از جنس های مختلفی باشد: نیکل، برنج، مس، مفرغ و یا حتی آهن و شیشه. و البته مواد جدید و سبک های نو را هم به این لیست اضافه کنید.

کابینت روکش چوب میدان کاج

کابینت روکش چوب در میدان فرهنگ و کاج و سرو

در گذشته بیشتز افراد به دنبال هماهنگ کردن کابینت ها با توجه به شکل اتاق بودند. اما امروزه مردم و طراحان راه های جدیدتری برای ایجاد هماهنگی پیدا کرده اند. آن هم ترکیب کردن و تنظیم با دقت رنگ ها و سبک های موجود است. به این روش می توان به ترکیبی گیرا و زیبا رسید. مثلا رنگ جزیره را طوری انتخاب کنید که با رنگ کابینت های دیواری و زمینی متفاوت باشد.

اگر می خواهید از رنگ های چشم گیری استفاده کنید، آن ها را در یک قسمت به کار ببرید و برای بخش های دیگر آشپزخانه از رنگ های ملایم تر و خنثی استفاده کنید.

کابینت آشپزخانه ی شما پتانسیل فراوانی برای تبدیل کردن آشپزخانه ای ساده و نه چسب به اتاقی گیرا و جذاب دارد.

آشپزخانه مدرن میدان سرو

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن چوب و کورین سعادت آباد

کابینت سعادت آباد

کابینت سعادت آباد

کابینت سعادت آباد

کابینت ام دی اف سفید براق و مات در سعادت آباد

کابینت در سعادت آباد

کابینت مدرن چوب و mdf در سعادت آباد

کابینت سعادت آباد

کابینت کلاسیک در سعادت آباد

ساخت کابینت کوی فراز

ساخت کابینت مدرن و هایگلاس در کوی فراز

کابینت بندی در آشپزخانه های ایرانی معمولا به دلیل زمان زیاد استفاده از آشپزخانه و رفت و آمد بالا توسط ساکنین باید از چیدمان و هندسه خوبی برخوردار باشد. استفاده از رنگ معمولا محدود به رنگهای روشن است و متراژ کوچک و حجم بالای اثاثیه آنها قدرت فرمیک کمی را به افراد عادی میدهد.

استفاده از تجربیات و نظرات طراح و مهندسین معماری و طراحان صنعتی باعث شکل گیری بهترین ترکیب رنگ و فرم و عملکرد در آشپزخانه میشود. استفاده از رویه های یک تکه و دربهای مینیمال با حداقل تزیینات یا به عکس تزیینات زیاد باید با توجه به نظر طراح که شناخت مناسبی از روحیات ساکنین  کسب میکند انجام شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

شماره همراه:  ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165