1,044 بازدید کابینت بندی خانه در شهرک غرب

 
  • کابینت بندی خانه در شهرک غرب
  • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – (مهندس پناهی)
  • شهرک غرب – –
  • بازدید از ملک شما با هماهنگی قبلی

شکل و فرم و رنگ کابینت بندی آشپزخانه ها در مناطق مختلف شهر و متراژهای مختلف باهم فرق دارد. برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در شهرک غرب علاوه‌ بر رفع‌ نیازهای‌ فیزیکی‌ و فضایی‌ به‌ لحاظ‌ روان ‌شناختی باید محیطی‌ مطبوع‌ و دلنشین‌ ساخته شود. گروه با افتخار آماده خدمات کابینت بندی خانه در شهرک غرب میباشد. با ما همراه باشید.

کابینت بندی خانه در شهرک غرب

کابینت بندی خانه در شهرک غرب

از آنجا که‌ این‌ فضا به‌ عنوان‌ محل‌ کار و فعالیت، و نه‌ استراحت ، مطرح‌ است ، ضمن‌ آرامش‌ بخش ‌بودن‌ نباید یکنواخت‌ باشد. با ایجاد تنوع‌ مطلوب‌ در رنگ، بافت‌ و جنس‌ اجزای‌ آن‌ به‌ صورتی‌ هدفمند می ‌توان‌ به‌ میزان‌ قابل‌ توجهی‌ از خستگی‌ چشم‌ در آن‌ کم‌ کرد و آشپزخانه‌ را به‌ محیطی‌ مشوق‌ برای‌ فعالیت‌ تبدیل‌ نمود. وجود ارتباط‌ بین‌ اجزا و وسایل‌ موجود در آشپزخانه‌ از نظر محل‌ قرار گیری ، رنگ ، جنس ، بافت‌ و… است‌ که‌ به‌ محیط‌ آن‌ وحدت‌ می ‌بخشد و مجموعه‌ کاملی‌ را برای‌ ما به‌ نمایش‌ می‌ گذارد.

  • کابینت چوبی با شیشه رنگی در آشپزخانه
  • کابینت تمام چوب کلاسیک و مدرن آشپزخانه
  • کابینت و کمد دیواری mdf  هایگلاس
  • کابینت جزیره و میز آشپزخانه مدرن و کلاسیک

تنوع در مدل های کابینت آشپزخانه و اهمیت زیاد آن در طراحی دکوراسیون آشپزخانه باعث شده است تا در تمام دنیا طراحی زیبا و اصولی کابینت آشپزخانه مورد توجه قرار گیرد یکی از بهترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن طراحی کابینتی کاربردی و زیبا برای آشپزخانه است که در طی سالهای گذشته با پیشرفت در زمینه طراحی کابینت آشپزخانه با ایده های گوناگونی در زمینه دکوراسیون آشپزخانه مواجه هستیم.

کابینت های آشپزخانه از لحاظ جنس به انواع زیر تقسیم می شوند :

۱- کابینت‌های آشپزخانه ام‌دی‌اف
۲- کابینت‌های آشپزخانه های گلاس
۳- کابینت‌های آشپزخانه پی‌وی‌سی
۴- کابینت تمام چوب
۵- کابینت‌های ترکیبی

آشپزخانه به دلیل وقتی که اعضای خانواده مخصوصا خانم خانه در آن سپری می کنند یکی از اصلی ترین فضاهای خانه به شمار میرود ، اگر به این قضیه فکر کنید متوجه می شوید که چرا رستوران ها پررنگ تر و شلوغ تر از قبل شده اند.به این علت طراحی و چیدمان آشپزخانه برای خانم‌ها مهم است، ,ویکی از تجهیزات مهم آشپزخانه ، کابینت‌های آشپزخانه هستند. کابینت های آشپزخانه از لحاظ آماده و از جهت سفارشی بودن و قیمت به دسته های زیر تقسیم می شود:

• کابینت آشپزخانه معمولی ( آماده )
• کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی
• کابینت آشپزخانه سفارشی

کابینت های آشپزخانه معمولی : در این نوع کابینت آشپزخانه چون در ابعاد استاندارد و نیمه آماده هستند وشکل آنها محدود است از قیمت مناسب برخوردارند.

کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی: در این نوع کابینت آشپزخانه پس از سفارش مشتری این قطعات ساخته میشوند و چون از نظر شکل تنوع دارند و مطابق نظر مشتری هستند قیمت آنها بالاتر است.

لیست قیمت و کاتالوگ کابینت آشپزخانه ، شرکتهای معتبر عرضه کننده کابینت آشپزخانه ، چگونه کابینت آشپزخانه مناسب را انتخاب کنیم . مشاهده پروژه های اجرا شده کابینت آشپزخانه . انواع کابینت ، ام دی افی ، چوبی ، خارجی ، ایرانی مقایسه کیفیت و قیمت .

کابینت آشپزخانه
آشپزخانه یکی از مهمترین بخشهای ساختمان به ویژه در ساختمانهای مسکونی است ، و کابینت آشپزخانه مهمترین بخش آشپزخانه
انواع کابینت آشپزخانه
راه های گوناگونی برای دسته بندی کابینت آشپزخانه وجود دارد ، برای مثال جنس متریالهای به کار رفته در کابینت که میتواند چوب ، ام دی اف ، فلز ، شیشه ، چرم باشد . روش دیگر سبک و نوع دیزاین کابینت است برای مثال کابینت مدرن و یا کابینت کلاسیک . همچنین به دلیل درجه اهمیت این بخش از ساختمان علاوه بر امکان سفارش به اشخاص معمولی امکان خرید از برندهای معتبر نیز وجود دارد .

 

برای انجام پروژه های دکوراسیون و چیدمان خود با ما تماس حاصل فرمایید.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165