1,795 بازدید کابینت جزیره در طراحی داخلی

 
  • کابینت جزیره در طراحی داخلی
  • بازدید از محل شما با هماهنگی
  • طراحی و اجرای کابینت جزیره
  • طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت جزیره در آشپزخانه کاربرد های متفاوتی دارد، جزیره علاوه بر زیبا و مدرن کردن آشپزخانه، عملکرد فضا های دیگر را بیشتر و بهتر می کند. امروزه این نوع دکوراسیون در بسیاری از کشور ها رواج یافته و طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

کابینت جزیره در آشپزخانه کاربرد های متفاوتی دارد، جزیره علاوه بر زیبا و مدرن کردن آشپزخانه، عملکرد فضا های دیگر را بیشتر و بهتر می کند. امروزه این نوع دکوراسیون در بسیاری از کشور ها رواج یافته و طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
جزیره ها علاوه بر ایجاد فضایی مناسب جهت قرار گیری سینک، گاز رو میزی و ..، محلی مناسب با کاربری میز غذا خوری می باشند به طوری که غذای سرو شده در فضای آشپزخانه در همان فضا صرف می شود و از قسمت نشیمن و دیگر فضا ها برای قرار گیری میز غذا خوری استفاده نمی شود. ایجاد آشپزخانه ای با فضای باز با به کارگیری جزیره در قسمت مرکزی آن علاوه بر ایجاد دید باز، محیطی صمیمی و یکپارچه به وجود می آورد.

میز کار و کانتر بیشتری ایجاد کنید
فضای نشستن ایجاد کنید
وسایل و عاصر کاربردی فضا را افزایش دهید
آشپزخانه ای با فضای چند سطحی ایجاد کنید
فضای قرار گیری وسایل و قفسه های بیشتری ایجاد کنید
تعداد کابینت ها و قفسه های بالا را بیشتر کنید

کابینت جزیره در آشپزخانه (2) کابینت جزیره در آشپزخانه (4) کابینت جزیره در آشپزخانه (8) کابینت جزیره در آشپزخانه

ایجاد کانتر و میز کار
کانتر ها و میز های کار آشپزخانه را ساده دکور کنید و به وسیله ی جزیره ی واقع در مرکز آن، کانتر های موجود در آشپزخانه را بیشتر کنید. افزایش کانتر و میز کار باعث آسان تر شدن کار در آشپزخانه و فضای پخت پز می شود. ایجاد جزیره ای با رنگی متفاوت از سایر کابینت ها می تواند نقطه ی تنفس دکوراسیون داخلی آشپزخانه محسوب شود.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه و کابینت جزیره

افزایش فضای نشستن
اگر در آشپزخانه ی خود میز غذا خوری ندارید، قطعه ای به کابینت جزیره ی خود اضافه کنید و فضایی مناسب برای صرف غذا ایجاد کنید.

اضافه کردن وسایل و عناصر متنوع در دکوراسیون آشپزخانه
ترکیب کابینت جزیره با قفسه یا کتابخانه، جلوه ای جدید و خاص به این نوع طراحی می بخشد و محیط را گرم تر می کند و دیدی متفاوت به محیط همیشگی آشپزخانه می بخشد.

ایجاد فضای چند سطحی
ایجاد اختلاف سطح در طراحی جزیره، محیط و جو آشپزخانه، پویا تر و متنوع تر می شود. استفاده از جزیره هم به عنوان کابینت هم فضای غذا خوری و ظرفشویی، ایده ای جذاب برای طراحی این نوع از کابینت می باشد.

ایجاد فضای ذخیره سازی و قفسه های بیشتر
با تعبیه کردن کشو ها و قفسه های باز در داخل جزیره، فضای بیشتری برای قرار گیری وسایل آشپزخانه ایجاد کنید، می توانید قسمتی از کابینت را به قرار گیری ظروف تزیینی اختصاص دهید.

استفاده از فضای بالای جزیره
می توانید فضای بالایی کابینت جزیره را به فضایی برای قرار گیری وسایل به صورت معلق یا کابینت اختصاص دهید.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره دفتر:

شهرک غرب – –

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165