1,184 بازدید کابینت ممبرانت سعادت آباد

 
  • کابینت ممبرانت سعادت آباد
  • ساخت کابینت mdf و ممبرانت در سعادت آباد توسط
  • مدرنترین و زیباترین طرح های کابینت ممبرانت سعادت آباد توسط گروه
  • کابینت بندی ممبرانت تمام چوب
  • شماره تماس: –۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • .

کابینت ممبرانت سعادت آباد

کابینت ممبرانت سعادت آباد به عنوان زیباترین و مدرنترین نوع کابینت به شمار میرود که علاوه بر زیبایی و جذابیت آشپزخانه شما به کیفیت بسیار خوب آن نیز میتوان اشاره کرد. معمولا افرادی که مایل به آوردن گرمای سبک روستیک به یک خانه مدرن هستند، به سراغ کابینت های تمام چوب و یا ممبرانت می روند. گروه طراحی آماده انجام کلیه خدمات در زمینه انجام دریافت سفارش وطراحی و نصب کابینت ممبرانت در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

کابینت ممبرانت نسل جدید از کابینت های کلاسیک می باشد که در آن به جای استفاده از چوب طبیعی از MDFو مواد پلیمری استفاده می شود ولی در آخر همان نمای ظاهری کابینت های چوب را ارائه می دهد البته این کار با هزینه خیلی پایین تر از چوب امکان پذیر می باشد البته باید گفت در صورت تمایل مشتری میتوان کابینت ممبرانت تمام چوب را نیز برای مشتریان عزیز ارایه داد.

نحوه ساخت کابینت های ممبرانت بدین صورت می باشد که بعداز مرحله طراحی کلی آشپزخانه و انتخاب رنگ و طرح دربها صفحات MDF خام توسط سازنده به ابعاد مورد نیاز کار برش خورده و توسط ماشین آلات CNC برروی قطعات فوق حکاکی شده و نمای ظاهری یک درب چوبی کلاسیک ایجاد می شود.سپس بعد از این مرحله توسط دستگاه پرس، ممبران روکشی از جنس PVC بنابر سلیقه مشتری روی کار چسبانده می شود و در ساخت این کابینت ها همچنین می توان گل ها و سرستون ها و تاج های پلیمری که تماماً جنس رزین پلی استر می باشند استفاده کرد. تا ظاهر انتهایی کار هیچ تفاوتی با کار اصل کلاسیک نداشته باشد.

جنس رزین پلی استر می باشند استفاده کرد. تا ظاهر انتهایی کار هیچ تفاوتی با کار اصل کلاسیک نداشته باشد.

جذابیت آشپزخانه با کابینت ممبرانت شرکت

طراحی و نصب کابینت ممبرانت توسط گروه طراحان

طراحی و نصب کابینت ممبرانت توسط گروه طراحان

دکوراسیون زیبای آشپزخانه با کابینت ممبرانت

دکوراسیون زیبای آشپزخانه با کابینت ممبرانت

کابینت ممبرانت سفید

کابینت ممبرانت سفید

کابینت ممبرانت با طراحی و دکوراسیون زیبا

کابینت ممبرانت با طراحی و دکوراسیون زیبا

کابینت ممبرانت سعادت آباد

کابینت ممبرانت سعادت آباد

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

مشاوره
09123104165