1,909 بازدید کابینت و کمد دیواری خانه در پونک

 
  • کابینت و کمد دیواری خانه در پونک
  • برای سفارش ساخت با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
  • .
  • طراحی و ساخت انواع کابینت
  • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی

برای انتخاب کابینت مناسب خانه بهتر است ابتدا بدانیم کدام کابینت کلاسیک یا مدرن مناسب خانه شماست. ابتدا تفاوت بین کابینت مدرن و کلاسیک را بررسی میکنیم. کابینت مدرن ظاهر نامتقارن دارد و معمولا تناسب دربها مشخص و واضح است. در کابینت خانه های کلاسیک تمام اجزا متقارن بوده و دربها حالت کشیده تر دارند.

  • طراحی و ساخت کابینت جزیره و کمد دیواری خانه در پونک
  • ساخت و تعمیرات کابینت و کمد دیواری در اشرفی اصفهانی
  • کابینت بندی آشپزخانه و کمد دیواری خانه در خیابان مخابرات و همیلا

بخش هود در کابینت های کلاسیک روکش چوبی دارد که روی آن با تزیینات مختلفی برش و لزر کاری شده است. ارتفاع کابینت کلاسیک معمولا بیشتر است و تا سقف امتداد دارد ولی برای کابینت کاری مدرن ارتفاع استاندارد و مشخصی رعایت میشود. در موارد غیر استاندارد نیز از ترکیبات متنوع فرم و حجم با باکس های توخالی و نور و حجم مثبت و منفی استفاده میشود.

رنگ کابینت بندی کلاسیک عموما با توجه به سبکهای دکوراسیون مانند اسکاندیناوی ، گوتیک ، ویکتوریا میباشد که از رنگهای محدود در کنار رنگهای خانواده چوب و سنگ استفاده میشود. ولی تنالیته رنگی کابینت مدرن متنوع میباشد.

کابینت پونک

کابینت چوب و mdf در پونک

کابینت پونک

کابینت آشپزخانه پونک

کابینت پونک

کابینت آشپزخانه با رویه کورین در پونک

کابینت پونک

کابینت بندی سفید در پونک

کابینت پونک

کابینت پونک

چند نکته برای چیدمان مناسب آشپزخانه در خانه های ایرانی

۱) در آشپزخانه وسایل اضافه را جمع کنید و داخل کابینت‌ها بگذارید. آیا هر روز به آب‌میوه‌گیری، مخلوط‌کن، توستر و ساندویچ‌ساز احتیاج دارید؟ اگر نه، جای مناسبی در کابینت برای آنها در نظر بگیرید.

۲) دستمال‌های لکه و کهنه و پاره، ظروف ارزان‌قیمت شکسته، روزنامه باطله را دور بریزید.

۳) در آشپزخانه هر چه قفسه‌بندی بیشتر باشد، کار شما آسان‌تر است. برای مثال، زیر میز غذاخوری سبد سیب‌زمینی و پیاز را با سیم‌ محکم کنید و ببندید یا اگر فاصله طبقات قفسه‌های شما زیاد است، قفسه‌ای از چوب ببرید و روکش رنگی یا پارچه‌ای برای آن انتخاب کنید و داخل قفسه قرار دهید.

۴) اگر برای مهره‌های کمر و مفصل زانو احترام قایل هستید، اشیای سنگینی را که دایم استفاده می‌شود، بالاترین و پایین‌ترین جا نگذارید و برای بلند کردن ظروف سنگین خم نشوید، روی دو پا بنشینید سپس ظرف را بلند کنید.

۵) اطراف ظرفشویی را خلوت کنید. دو جای مایع شوینده به دیوار کنار شیرآب وصل کنید که اولی حاوی ماده ظرفشویی و دومی صابون مایع باشد.

۶) در ایران چندان رایج نیست که آشپزخانه چیزی جز آشپزخانه باشد ولی این محل را می‌توانید به فضایی مطبوع و آرام تبدیل کنید، هماهنگ با رنگ کاشی‌ها و در قاب‌های چوبی عکس‌های خانوادگی و نقاشی‌های مناظر را انتخاب کنید و به دیوار بزنید.

۷) شمع و شمعدان و عودسوز را به میز آشپزخانه منتقل کنید و رومیزی شاد روی میز بیندازید. اگر نگران لک شدن آن هستید، سفره پلاستیکی را هنگام غذا روی آن بکشید. سپس جمع کنید، گل و گیاه، جدول و مجله به راحتی آشپزخانه شما کمک می‌کند.

۸) میز، یخچال و دیگر لوازم را طوری بچینید که مزاحم رفت و آمد افراد خانواده نشود و دایم با آن برخورد نکنند.

کابینت پونک

کابینت پونک

کابینت پونک

کابینت پونک

معمولا در مناطق غربی تهران مانند پونک و شهرک غرب از سیستم ال شکل و یو شکل در طراحی کابینت اسفاده میشود. این نوع چیدمان کابینت برای متراژ های حدود ۲۰ متر استفاده میشود.

چیدمان خطی و موازی در کابینت برای آشپزخانه ای با راهرو طولی معمولا استفاده میشود. این نوع کابینت ها معمولا ساختاری ساده تر و مینیمال گونه دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

مشاوره
09123104165