1,363 بازدید کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

 
  • کاغذ دیواری اتاق پذیرایی
  • کاغذ دیواری شیک و مدرن اتاق پذیرایی
  • دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری خانه دیزاین
  • به روزترین و جذابترین کاغذ دیوارهای پذیرایی در فروشگاه کاغذدیواری خانه دیزاین
  • طراحی و دکوراسیون اتاق پذیرایی توسط گروه خانه دیزاین در سعادت آباد و شهرک غرب
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

 

کاغذ دیواری پذیرایی لوکس و مدرن با طرح های متفاوت و متنوع در دکوراسیون داخلی منزل تاثیر به سزایی دارد. کاغذ دیواری علاوه بر تنوع رنگبندی به آسانی و با سرعت قابل نصب بوده و جذابیت و زیبایی یک دکوراسیون پذیرایی شیک و ایده آل را بیشتر نمایان میکند.

چنانچه کاغذ دیواری گلدار با رنگ های ملایم میتواند فضایی آرامبخش ایجاد کند در حالیکه طرح های هندسی و هنری فضای پذیرایی را پر هیجان کرده و هر بیننده ای را سر ذوق می آورد. کاغذ دیواری ساده و با رنگ های ملایم میتواند احساس کسالت و تکراری بودن را از بین ببرد و در عین حال با هر نوع دکوراسیون و چیدمانی هارمونی و مطابقت دارد.

توجه به هماهنگی کاغذ دیواری و کفپوش خانه از نکات مهم دیگر میباشد. به عنوان مثال اگر کفپوش منزل شما ساده است بهتر است از کاغذ دیواری های با طرح گلدار و شلوغ استفاده کرد و برعکس یعنی اگر کفپوش منزل شما طرح دار و شلوغ میباشد کاغذ دیواری با طرح ساده بهترین ایده در انتخاب است.

انتخاب کاغذ دیواری میتواند با پارچه مبلمان نیز همخوانی و هماهنگی داشته باشد مثلا در مبلمان ساده هرگز از کاغذ دیواری با طرح ساده استفاده نشود چراکه فضای پذیرایی سرد و بی روح شده و میتوان پارچه های کوسن و بالشتک های مبل را نیز با کاغذ دیواری ست کرد. برای پذیرایی با دکوراسیون داخلی فانتزی و مدرن باید از کاغذ دیواری های ساده استفاده کرد و یا حداقل از کاغذ دیواری های با نقش و نگار کم استفاده کرد.

انواعی از کاغذ دیواری که در فروشگاه کاغذ دیواری خانه دیزاین ارایه میشود شامل: کاغذ دیواری مدرن , کلاسیک, گلدار, طرحدار, سنتی, روستیک است.

فروشگاه کاغذ دیواری خانه دیزاین

فروشگاه کاغذ دیواری خانه دیزاین

مدرنترین کاغذ دیواری در خانه دیزاین

مدرنترین کاغذ دیواری در خانه دیزاین

کاغذ دیواری اتاق پدیرایی

کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

 

مدرن ترین کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

مدرن ترین کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

کاغد دیواری اتاق پذیرایی

کاغد دیواری اتاق پذیرایی

 

 

 

گروه طراحی خانه دیزاین آماده انجام کلیه خدمات در زمینه سفارش کاغذ دیواری و نصب کاغذ دیواری در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165