1,590 بازدید کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

 
  • کاغذ دیواری اتاق پذیرایی
  • کاغذ دیواری شیک و مدرن اتاق پذیرایی
  • دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری
  • به روزترین و جذابترین کاغذ دیوارهای پذیرایی در فروشگاه کاغذدیواری
  • طراحی و دکوراسیون اتاق پذیرایی توسط گروه در سعادت آباد و شهرک غرب
  • .

کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

 

کاغذ دیواری پذیرایی لوکس و مدرن با طرح های متفاوت و متنوع در دکوراسیون داخلی منزل تاثیر به سزایی دارد. کاغذ دیواری علاوه بر تنوع رنگبندی به آسانی و با سرعت قابل نصب بوده و جذابیت و زیبایی یک دکوراسیون پذیرایی شیک و ایده آل را بیشتر نمایان میکند.

چنانچه کاغذ دیواری گلدار با رنگ های ملایم میتواند فضایی آرامبخش ایجاد کند در حالیکه طرح های هندسی و هنری فضای پذیرایی را پر هیجان کرده و هر بیننده ای را سر ذوق می آورد. کاغذ دیواری ساده و با رنگ های ملایم میتواند احساس کسالت و تکراری بودن را از بین ببرد و در عین حال با هر نوع دکوراسیون و چیدمانی هارمونی و مطابقت دارد.

توجه به هماهنگی کاغذ دیواری و کفپوش خانه از نکات مهم دیگر میباشد. به عنوان مثال اگر کفپوش منزل شما ساده است بهتر است از کاغذ دیواری های با طرح گلدار و شلوغ استفاده کرد و برعکس یعنی اگر کفپوش منزل شما طرح دار و شلوغ میباشد کاغذ دیواری با طرح ساده بهترین ایده در انتخاب است.

انتخاب کاغذ دیواری میتواند با پارچه مبلمان نیز همخوانی و هماهنگی داشته باشد مثلا در مبلمان ساده هرگز از کاغذ دیواری با طرح ساده استفاده نشود چراکه فضای پذیرایی سرد و بی روح شده و میتوان پارچه های کوسن و بالشتک های مبل را نیز با کاغذ دیواری ست کرد. برای پذیرایی با دکوراسیون داخلی فانتزی و مدرن باید از کاغذ دیواری های ساده استفاده کرد و یا حداقل از کاغذ دیواری های با نقش و نگار کم استفاده کرد.

انواعی از کاغذ دیواری که در فروشگاه کاغذ دیواری ارایه میشود شامل: کاغذ دیواری مدرن , کلاسیک, گلدار, طرحدار, سنتی, روستیک است.

فروشگاه کاغذ دیواری

فروشگاه کاغذ دیواری

مدرنترین کاغذ دیواری در

مدرنترین کاغذ دیواری در

کاغذ دیواری اتاق پدیرایی

کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

 

مدرن ترین کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

مدرن ترین کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

کاغد دیواری اتاق پذیرایی

کاغد دیواری اتاق پذیرایی

 

 

 

گروه طراحی آماده انجام کلیه خدمات در زمینه سفارش کاغذ دیواری و نصب کاغذ دیواری در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165