689 بازدید کفپوش آشپزخانه ولنجک

 
  • کفپوش آشپزخانه ولنجک
  • قیمت کفپوش آشپزخانه
  • دریافت سفارش و نصب کفپوش آشپزخانه توسط طراحانه
  • تنوع جنس و مدل کفپوش آشپزخانه
  • .

کفپوش آشپزخانه ولنجک

کفپوش آشپزخانه ولنجک در انواع جنس و رنگ و قیمت های متفاوت میباشد که دست مشتری را برای انتخاب باز میگذارد.به عنوان مثال چوب طبیعی زیباترین کفپوش برای آشپزخانه شما میباشد. قطعا چوب گیلاس و افرا جزو پرطرفدارترین چوب ها هستند. همچنین چوب های گردو و بلوط نیز معمولا محبوبیت بسیاری داشته و زمانی که بخواهند برای کفپوش انتخاب شوند جزو اولین انتخاب ها به حساب می آیند. از تایل نیز به عنوان کفپوش آشپزخانه میتوان استفاده کرد. تکنولوژی چاپ مدرن می تواند تایل های سرامیک و چینی تولید کند که شبیه سنگ های طبیعی، چوب و بتن باشند.

از تراورتن جهت کفپوش آشپزخانه استفاده میشود. تراورتن انتخاب سریعی خواهد بود که در اشکال شامل صاف و صیقلی، به هم ریخته، توپر، مخروطی و یا تراشیده شده قابل استفاده است. تراورتن معمولا خواسته بسیاری از مالکین است. این کفپوش دوام بسیار بالایی داشته، به سختی خراش خورده و یا ترک بر می دارد. کفپوش های لمینتی قیمت نسبتا ارزانی دارد که همین موضوع پاسخ محکمی برای مخالفین آن به حساب می آید.این نوع کفپوش با وجود هزینه کمتری که نسبت به کفپوش های چوبی دارد می تواند آشپزخانه شما را مرتب جلوه دهد. کاشی سرامیک از مواد معدنی و خاک رس طبیعی که با هم مخلوط شده است و از یک سمت لعاب دار شده اند توسط دمای شدید تهیه می شود. سرامیک و کاشی از مواد انعطاف پذیر قوی ایجاد شده اند. دارای دوام زیاد هستند به خراشیدگی مقاومت دارند. به راحتی ایجاد لکه نمی کنند.

کفپوش با دوام آشپزخانه

کفپوش با دوام آشپزخانه

انواع کفپوش آشپزخانه

انواع کفپوش آشپزخانه

کفپوش آشپزخانه

کفپوش آشپزخانه

کفپوش لیمینت آشپزخانه

کفپوش لیمینت آشپزخانه

کفپوش چوبی آشپزخانه

کفپوش چوبی آشپزخانه

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه دریافت سفارش و نصب کفپوش آشپزخانه  در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

مشاوره
09123104165