926 بازدید کفپوش آشپزخانه

 
  • کفپوش آشپزخانه
  • فروش انواع کفپوش آشپزخانه توسط
  • طراحی و دکوراسیون آشپزخانه با کفپوش آشپزخانه
  • مدرنترین و با کیفیت ترین کفپوش آشپزخانه توسط گروه طراحان
  • .

کفپوش آشپزخانه

کفپوش آشپزخانه با توجه به سلیقه های مختلف میتواند از هر نوع جنسی از جمله سرامیک و کاشی ,پارکت, لیمینت و یا حتی سنگ گرانیت باشد. گروه طراحان آماده دریافت سفارش و نصب کفپوش آشپزخانه در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران با بهترین کیفیت و مدرنترین مدل کفپوش است.

بدون شک انتخاب کف خانه از سخت ترین کارها بعد از تمام شدن خانه است. چون اولین چیزی که به محض ورود به خانه به چشم می آید ودر زیبایی خانه اثر زیادی دارد کف خانه است. همچنین یکی از سخت ترین انتخاب ها، انتخاب کفپوش برای کف آشپزخانه است هم باید با همه خانه هماهنگ باشد وهم قابلیت هایی مثل ضد لک بودن یا مقاومت در برابر شوینده ها را هم داشته باشد.یک طراحی داخلی موفق تنها وابسته به مبلمان و دیوارها نیست، بلکه از طراحی و تدبیر کفپوش آغاز می شود. همه ی ما می دانیم که در انتخاب کفپوش منزل علاوه بر زیبایی باید به دوام، سهولت نظافت، ایمنی و صد البته هزینه نهایی آن توجه کنیم.

اگر در کل خانه از کفپوش سرامیک استفاده کرده اید برای آشپزخانه هم کاشی و سرامیک انتخاب خوبی است. حتی اگر دوست دارید هنوز از موکت برای کف خانه استفاده کنید برای آشپز خانه بهتر است سرامیک را امتحان کنید. این روزها حتی کاشی و سرامیک ها با طرح چوب هم در بازار وجود دارد که بسیار مناسب برای فضای آشپزخانه است هم گرمی خاصی به فضا می دهد و هم لک ها را نشان نمی دهد در کل مقاوم ترین نوع کفپوش برای آشپزخانه همان کاشی و سرامیک است. چنانچه از پارکت و یا لمینت استفاده شود باید حتما با کارشناسان درباره نوع مقاوم آن برای کفپوش مشورت شود.

آشپزخانه مدرن با کفپوش مدرن

آشپزخانه مدرن با کفپوش مدرن

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه با کفپوش زیبای

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه با کفپوش زیبای

فروش کفپوش آشپزخانه توسط

فروش کفپوش آشپزخانه توسط

مدرنترین کفپوش آشپزخانه

مدرنترین کفپوش آشپزخانه

کفپوش سرامیک و کاشی آشپزخانه

کفپوش سرامیک و کاشی آشپزخانه

کفپوش آشپزخانه

کفپوش آشپزخانه

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165