2,108 بازدید گچبری در دکوراسیون داخلی

 
  • استفاده از گچبری در دکوراسیون داخلی
  • تزیینات گچبری در طراحی داخلی
  • گچبری دکوراسیون داخلی
  • بازدید از خانه شما با هماهنگی قبلی
  • تزیینات گچ کاری در طراحی داخلی سالن
  • چیدمان و دیزاین داخلی خانه
  • بازدید معماری و طراحی داخلی خانه و آپارتمان شما با هماهنگی قبلی

گچبری در دکوراسیون داخلی

گچ بری در دکوراسیون داخلی

گچ بری در دکوراسیون داخلی

تزیینات زیادی وجود دارند که می توانند در چهره کلی خانه شما تاثیر گذار باشند و دکوراسیون داخلی خانه تان را پرجزییات تر و پرکارتر جلوه دهند. یکی از این تزیینات گچبری هایی هستند که ما عموما آنها را روی سقف ها و دیوارها می بینیم. گچ بری هنر بریدن، کندن و کاوییدن روی گچ است که میتوان آنرا در نقاط مختلف فضای داخلی ساختمان به کار گرفت. گچ کاری سقف و گچ بری دور لوستر، گچ بری نور مخفی سقف کاذب، گچ کاری تزئینی دور شومینه ،گچ بری ستونها ،گچ بری گلویی، گچ بری های نما رومی، گچ بری آرک اپن برخی از رایج ترین گچ کاری در دکوراسیون منازل است. ویژگی اصلی گچ برای دکوراسیون داخلی، شکل پذیری، قدرت چسبندگی و رنگ پذیری آن است.

 

گچ بری در دکوراسیون داخلی

گچ بری در دکوراسیون داخلی

همچنین، از گچبری ها برای جدا کردن دیوار از سقف و از بین بردن حالت یک پارچگی آن ها استفاده می شود. معمولا این گچبری ها رنگی متفاوت از دیوار و سقف دارند و بیشتر هم با رنگی مکمل رنگ اصلی دیوارها رنگ می شود تا زیبایی آن بیشتر به چشم بی آید. برای استفاده از گچبری ها محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید از آن ها در فضاهای داخلی مختلف استفاده کنید. مثلا برای سقف فضاهایی مانند حمام ها که معمولا سقف ها به دلیل رطوبت موجود پوسیده می شوند. برخی از انواع این گچبری ها لایه هایی محافظ و کمی براق دارند که همی میتواند برای دکوراسیون داخلی حمام جالب باشد و هم کاربردی است.

 

گچ بری در دکوراسیون داخلی

گچبری دیوار

اگرچه گچ کاری داخل ساختمان یا به اصطلاح سفیدکاری، اهمیت فوق العاده ای دارد با این حال تا یک گچ بری مناسب در فضای داخلی ساختمان پیاده نشود، هنر گچ کاری به چشم نمی آید . در گچ بری نیز باید دقت داشت که از بهترین و استاندارد ترین وسایل و ابزارهای لازم استفاده شود، چرا که کل زیبایی کار گچ کاری، در همین مورد تجلی می یابد.

 

گچ بری در دکوراسیون داخلی

گچبری در دکوراسیون داخلی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. (بازدید با هماهنگی)

مشاوره
09123104165