2,212 بازدید گچبری در طراحی داخلی

 
  • استفاده از گچبری در طراحی داخلی
  • گچبری در طراحی داخلی
  • گچبری در دکوراسیون داخلی
  • بازدید از خانه شما با هماهنگی قبلی
  • چیدمان و دیزاین داخلی خانه
  • بازدید معماری و طراحی داخلی خانه و آپارتمان شما با هماهنگی قبلی

گچبری در طراحی داخلی

گچبری در طراحی داخلی

گچبری در طراحی داخلی

هنر گچ‌بری در طراحی داخلی یکی از هنرهای وابسته به معماری است که در هر منطقه و هر دوره زمانی، شکل و شیوه مخصوص به خود را داشته است. همان‌طور که از نام این هنر پیداست، مصالح اصلی بکار رفته در این هنر گچ می‌باشد. در ایران نیز گچ‌بری در دوره‌های مختلف تاریخی همراه با تفاوت‌هایی بوده است. استفاده از هنر گچبری، تاثیر بسیار زیادی در ایجاد ظاهری لوکس در فضای داخلی دارد. گچ به دلیل داشتن خاصیت شکل‌پذیری، چسبندگی، رنگ مطلوب، کاربرد آسان، فراوانی و ارزانی کاربرد زیادی در هنرهای تزئینی دارد. گچبری ها امروزه انواع و اقسام مختلفی داشته که در بخش های مختلف اعم از دکوراسیون سقف و ستون و دیوار اجرا می شود که می تواند به تنهایی تحول بزرگی در معماری و دکوراسیون داخلی فضای شما ایجاد نماید.

 

گچبری در طراحی داخلی

گچبری در طراحی داخلی

هنر گچبری در واقع زینت دهنده سقف با گچ می باشد که معمولا در مرکز آن چلچراغ، لوستر و یا نور افشان زیبا قرار می گیرد و جلوه ی لوکسی به فضای داخلی می بخشد. همانطور که گفته شد، گچبری انواع مختلفی دارد مانند: گچبری مدرن، گچبری پلی استایرن، گچبری پیش ساخته سقف، گچبری بدون رابیتس و میلگرد و … که یکی از پرطرفدارترین انواع گچبری ها، گچ بری مدرن میباشد. استفاده از گچبری مدرن سقف به همراه نورپردازی جلوه زیبایی به منازل می دهد وتحول چشمگیری در نمای داخل منزل ایجاد می کند.

 

گچبری در طراحی داخلی

گچبری در طراحی داخلی

همچنین، تزیینات گچی در دکوراسیون پیش ساخته سقف، جدیدترین نوع گچبری میباشد که در حال حاضر با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه بهم ریختگی و به سرعت اجرا می گردد. این سبک از گچبری که بسیار سبک و مقاوم می باشد. در کل، استفاده از انواع گچبری ها یکی از بهترین روش برای ایجاد جذابیت و جلوه بسیار خاص در منزل شما میباشد.

 

گچبری در طراحی داخلی

گچبری در طراحی داخلی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. (بازدید با هماهنگی)

مشاوره
09123104165