805 بازدید گیاه تراس آپارتمان

 
  • گیاه تراس آپارتمان
  • تزیین بالکن و تراس با انواع گیاهان و گلها
  • طراحی داخلی بهاری تراس آپارتمان
  • بهترین گل و گیاه برای نگه داری در بالکن
  • گلهای مخصوص تراس
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

گیاه تراس آپارتمان

برنامه ریزی و تحقق یک باغ تراس می تواند موضوع رضایت و موفقیت بزرگی برای صاحب خانه ها باشد. اکثر مردم این روزها برای باغبانی و پرورش گل و گیاه با محدودیت زمین مواجه هستند؛ ولی در عوض تراس یا سقف را به عنوان مکانهایی مناسب برای باغبانی و پرورش گل و گیاه دریافته اند.

گیاه تراس آپارتمان

گیاه تراس آپارتمان

ایده های زیاد و ساده ای توسط کارشناسان این حوزه ارائه شده که هر کسی قادر است آنها را در تراس آپارتمان خود اجرا کند. مهمترین جنبه در باغبانی تراس، توجه به مواردی نظیر: اطمینان داشتن از عایق بودن و ضد آب بودن تراس است. دانستن نوع مناسب خاک نیز ضروری است. تقریبا هر نوع گیاهی را میتوان در تراس پرورش داد و البته رسیدن به این مهم مستلزم داشتن خاک مناسب است.

گیاهان مناسب تراس

گیاهان مناسب تراس

طراحی تراس با گیاهان سرسبز

طراحی تراس با گیاهان سرسبز

اغلب مردم با دیدن یک تراس سرسبز و پر زرق و برق در منزل دوستان و آشنایان خود هیجان زده شده و خواهان داشتن آن در آپارتمان خود هستند ولی باید بدانید که همه این موارد ناگهان به وجود نمی آیند. اگر در مراحل اولیه هستید بهتر است با کاشت یک یا دو گیاه و سبزیجات و با مشورت با اهالی فن این حوزه شروع کنید.

گلهای مخصوص تراس

گلهای مخصوص تراس

برای داشتن یک تراس سرسبز دو عامل نور و آب ضروری است که نباید از آن غافل شوید. بنابراین قبل از شروع به درست کردن یک باغ تراس، دانش لازم را در این باره کسب کنید.

گلدان مناسب فضای تراس

گلدان مناسب فضای تراس

همانطور که گفتیم تقریبا هر نوع گیاهی را میتوان در تراس پرورش داد از سبزیجات معمولی گرفته مانند لوبیا، چیلی، گوجه فرنگی، پیاز ، پیازچه، سیب زمینی تا درختچه های مرکبات.

گل های مناسب برای بالکن

گل های مناسب برای بالکن

تزیینات بالکن با گل و گیاه

تزیینات بالکن با گل و گیاه

بهترین گیاه برای نگه داری در بالکن

بهترین گیاه برای نگه داری در بالکن

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165