521 بازدید ۱۰ روش اضافه کردن رنگ به دکوراسیون داخلی حمامتان

 
 • ۱۰ روش اضافه کردن رنگ به دکوراسیون داخلی حمامتان
 • رنگ در دکوراسیون داخلی
 • تصاویر زیبا از سرویس بهداشتی و حمام با رنگ شاد
 • روشی ارزان تغییر دکوراسیون با اضافه نمودن رنگ به فضا
 • ایده های ارزان جهت زیباتر شدن دکوراسیون داخلی حمام
 • رنگ های زیبا مناسب حمام و سرویس بهداشتی
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • .

۱۰ روش اضافه کردن رنگ به دکوراسیون داخلی حمامتان

استفاده از سایه های خنثی برای طراحی داخلی فضا

استفاده از سایه های خنثی برای طراحی داخلی فضا

سایه های خنثی یک انتخاب محبوب برای طراحی داخلی حمام است، اما این بدان معنا نیست که اضافه کردن رنگ کاملا محدود به رنگ های خنثی باشد.دقت کنید که در فضای کوچک حمام، رنگ ممکن است سبب کوچکتر نشان دادن فضای داخلی حمام شود  – اما این اصل با استفاده نمودن از رنگ ها برای حمام های کوچک مخالف نیست. در اینجا ۱۰ راه آسان برای اضافه کردن رنگ به طراحی حمام شما وجود دارد، که در عین حال تمزی و زیبایی فضای حمام را هر دو شامل میشود.

 • رنگ اول
اضافه نمودن رنگ جهت تغییر دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

اضافه نمودن رنگ جهت تغییر دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

اضافه نمودن رنگ ساده ترین و ارزان ترین راه برای تغییر دکوراسیون داخلی یک فضاست. ما توصیه می کنیم ابتدا به انتخاب سایه ای که می خواهید بپردازید و پس از آن بقیه طرح رنگ اتاق را در اطراف آن ایجاد کنید.

 • انتخاب یک تاکید زیبا برای بخشی از دیوار
انتخاب یک تاکید زیبا برای بخشی از دیوار

انتخاب یک تاکید زیبا برای بخشی از دیوار

اگر به نظر شما ایده اضافه کردن رنگ به کل اتاق کمی زیاده روی برای سلیقه شما ست، سعی کنید فقط رنگ یکی از دیوارها را برای تاکید بیشتر زیباتر انتخاب نمایید.  در اینجا نکته این است که دیوار سمت راست را انتخاب کنید تا علامت نمایش زیبایی برای دکوراسیون داخلی حمام شما باشد. شما می خواهید یک رنگ به عنوان نقطه کانونی قوی و یا یکی این که به طور مستقیم  چشم انداز زیبایی از رنگ را برای فضایتان برگزینید.

 • بازی با کاشی های رنگارنگ
بازی با کاشی های رنگارنگ

بازی با کاشی های رنگارنگ

در حمام های مدرن، از کاشی های رنگارنگ برای جلب توجه به نقطه کانونی استفاده می کنند. استفاده از این کاشی ها را در یک بخش از دیوار که در معرض آب و در کنار دوش حمام قرار دارد بهترین حالت است که به عنوان یک backsplash چشم نواز در پشت سر و صدای حاصل از  آب استفاده میشود.

 • استفاده از سایه های هماهنگ با رنگ وان
استفاده از سایه های هماهنگ با رنگ وان

استفاده از سایه های هماهنگ با رنگ وان

یک گزینه در دکوراسیون داخلی حمام مدرن اضافه کردن یک سایه هماهنگ با رنگ وان به دیوارها و یا سایه ای با تم آهنی با استفاده از جنس های مختلف فلزی است. شما می توانید از انواع مواد مختلف مانند مس یا رنگ چینی استفاده کنید، اما هر کدام را که انتخاب می کنید حتما با رنگ دکوراسیون داخلی حمامتان هماهنگ باشد.

 • استفاده از رنگ زرد برای حمام
استفاده از رنگ زرد برای حمام

استفاده از رنگ زرد برای حمام

هنگامی که می خواهید رنگی زیبا به دکوراسیون حمام اضافه کنید شما دو گزینه دارید: رنگ را به شکل دو رنگه همانند عکس بالا به حمام اضافه کنید مثلا از رنگ زرد و سفید در کنار هم استفاده کنید.به این ترتیب تعادل استفاده از رنگ ها را در دکوراسیون داخلی به کار بردید و در عین حال محیط حمام را از یکنواختی خارج مینمایید. و در نهایت بهترین کار را در فضای بزرگ با ایجاد کابینت یا قفسه بندی تکمیل کنند.

 • از حوله های رنگارنگ در حمام استفاده نمایید
از حوله های رنگارنگ در حمام استفاده نمایید

از حوله های رنگارنگ در حمام استفاده نمایید

رنگ حوله به نظر می آید که  رنگ را به فضای  دکوراسیون داخلی حمام اضافه می کند: آنها در هر سایه ای قابل تصور و استفاده هستند،در عین حال نسبتا ارزان میباشند و فوق العاده آسان می توانند به مبادله ذهن شما در طراحی حمام بپردازند.

 • تمرکز بر پوشش کف
تمرکز بر پوشش کف

تمرکز بر پوشش کف

ملافه حمام یا فرش منطقه می تواند رنگ را به فضای داخلی  تزریق کند و همچنین دارای وظیفه کاربردی در حمام است که شامل یک وان یا دوش است. رنگی را انتخاب کنید که با بقیه سایه های لهجه خود در یک نگاه کاملا یکپارچه قرار دارد.

 • دکور را فراموش نکن
استفاده از لوازم دکوری در حمام

استفاده از لوازم دکوری در حمام

یک تصور غلط رایج این است که از آنجا که حمام ها اغلب کوچکتر از فضاهای دیگر در خانه شما هستند، شما لازم نیست که در مورد اقلام دکوراسیون نگران باشید. اما طراحان با این موضوع کاملا مخالف هستند. استفاده از شمع ها، سبد ها یا قفسه های نمایش تزئینی را در نظر بگیرید که واقعا طراحی خانه خود را در اختیار شما می گذارد.

 • استفاده از آثار هنری بر روی دیوارهای رنگی
استفاده از آثار هنری بر روی دیوارهای رنگی

استفاده از آثار هنری بر روی دیوارهای رنگی

یک قطعه هنری خوب روی  دیوار، یک راه آسان برای افزودن یک رنگ پاپ به دکوراسیون داخلی آن است. در هنگام پیدا کردن آثار هنری دیواری برای حمام، به یاد داشته باشید، توجه به رطوبت محیط آن هم مهم است. اطمینان حاصل کنید که یک ماده مقاوم در برابر آب را انتخاب کنید یا یک قاب برای حفاظت آن اضافه نمایید.

 • استفاده از گل ها و گیاهان
استفاده از گل ها و گیاهان جهت اضافه نمودن رنگ به فضای داخلی

استفاده از گل ها و گیاهان جهت اضافه نمودن رنگ به فضای داخلی

اگر همه چیز نتواند علاقه شما را جلب کند، یک رنگ کوچک از طبیعت را درآن نظر بگیرید. این که آیا آنها واقعی یا مصنوعی، رنگارنگ و یا به سادگی سبز هستند زیاد مهم نیست، چند گیاه می تواند راه طولانی برای اضافه کردن این پاپ رنگ به حمام شما باشد.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165