آبنما برای خانه های آپارتمانی

آبنما برای خانه های آپارتمانی

گروه با اکیپ کامل اجرایی آماده خدمت گذاری در زمینه ساخت آبنما در تبریز میباشد. ساخت آبنما برای اینتریور و اکستریور با کیفیت بالا را از ما بخواهید. برای طراحی و ساخت آبنما در تهران و شهرستان با ما در تماس باشید..

به مجموعه فواره و آب راکد یا متحرکی که باعث زیبایی پارک ، میدان و فضای سبز شود، آبنما می گویند که یکی از بهترین ساختارهای فضای سبز است.

آبنما در فضای سبز با ایجاد صدای آب،افزون بر زیبایی فوق العاده و ایجاد آرامش، در تلطیف و پاکیزه سازی هوا نیز بسیار مؤثر بوده بنابراین از آبنما در مراکز پرجمعیت شهرهایی که دارای آلودگی هوا هستند و کلان شهر ها می باید بیشتر استفاده کرد.

آب در پارک‌ها و باغ‌ها به هر یک از صور مختلف، خود به نحوی در متعادل کردن درجه حرارت هوا، تامین رطوبت نسبی برای گیاهان و ایجاد طراوت، موثر است. مجموعه این عوامل از یکنواختی و خشکی محیط می‌کاهد.

آبنماها فقط مختص فضای خارجی نیستند و در بسیاری از خانه ها در فضای داخلی نیز استفاده میشوند و اتفاقا جلوه خاطره انگیز و دوست داشتنی به دکوراسیون داخلی خانه یا پاسیوها می دهند.

آبنماها مثل خیلی دیگر از لوازم برقی، هر چند وقت یک بار نیاز به سرویس و رسیدگی دارند تا همان کارایی روز اول خود را داشته باشند و عدم رسیدگی در ابتدا باعث از کار افتادگی پمپ آبنماها میشود که میتواند هزینه زیادی روی دست مصرف کننده بگذارد.

هماهنگی بین فرم بدنه با عملکرد آبنما و فواره آب تاثیر زیادی در جذابیت آن دارد. گروه مناسب ترین فرم را برای فضای شما پیشنهاد میدهد..

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165