انواع مبلمان

در این بخش توضیح مختصری از انواع مبلمان برای شما عزیزان داده میشود.ما معمولا باچند مدل پر طرفدار از مبلمان برخورد میکنیم که هر کدام از این مدل ها در دکوراسیون و چیدمان فضای زندگی ما اهمیت بسیار زیادی دارند.

انواع مبلمان در دکوراسیون (6)
انواع مبلمان در دکوراسیون
انواع مبلمان در دکوراسیون
انواع مبلمان در دکوراسیون

باید بدانیم که مبلمان به عنوان بزرگترین و جاگیرترین وسایل زندگی محسوب میشود که فضای بزرگی از ناحیه زندگی ما که همان نشیمن و پذیرایی میباشد اشغال میکند بنابراین انتخاب درست آنها با توجه به محدوده فضای در دسترس ما و نیز موقعیت آن اهمیت فراوانی دارد.

انواع مبلمان در دکوراسیون
انواع مبلمان در دکوراسیون
  • مبل راحتی

مبل راحتی معمولا ۲ نوع است؛ یکی مبلمانی که کاملا راحتی است و برای استراحت کاربرد دارد و بیشتر استفاده شخصی می‌شود و دیگری مبلمانی که نیمه راحت است و تا حدی رسمی بوده و برای پذیرایی از مهمان مناسب است.

  • مبل کلاسیک

در سبک زیبا و لوکس کلاسیک، هر وسیله و هر رنگ معنای خاص خود را دارد و در این میان، مبلمان نقشی اساسی‌تر را ایفا می‌کنند. مبلمان کلاسیک یکی از زیباترین مبلمان‌ها برای دکوراسیون داخلی است که هنوز و تا همیشه طرفداران خاص خود را دارد

  • مبلمان سلطنتی

ما در مبلمان سلطنتی به‌وضوح شاهد استفاده از طراحی خاص پایه‌ها و دسته‌ها و همچنین رنگ‌های طلایی و کرم هستیم. طرح‌های منبت‌کاری شده در این نوع مبلمان همگی با دست و به‌صورت بسیار ظریف و دقیقی انجام می‌گیرد.

  • مبل ال

از ویژگی‌های اصلی مبل ال می‌توان به این موارد اشاره کرد: جای دادن تعداد افراد بیشتر، هماهنگی سریع با دکوراسیون داخلی منزل، متناسب برای فضاهای کوچک و شلوغ، تقسیم‌کننده‌ فضای نشیمن و امکان تغییر سریع دکوراسیون داخلی خانه.

  • مبل چرمی

مبل چرمی از مبل‌های زیبا و متفاوتی است که می‌تواند به‌صورت همزمان هم جلوه‌ای لوکس به خانه ببخشد

  • مبل مدرن هوشمند

علت نامگذاری این مبلمان، استفاده از فوم‌های هوشمند حافظه‌دار در آن است. این فوم ماده‌ای است که به وزن و دمای بدن شخصی که روی آن قرار می‌گیرد، واکنش نشان داده و تغییر شکل می‌دهد

  • شزلون

شزلون‌ها به‌گونه‌ای از مبلمان گفته می‌شود که به‌صورت مبل تک در فضای دکوراسیون داخلی قرار می‌گیرد و معمولا دارای یک دسته قوس‌دار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165