بازسازی اتاق خواب

بازسازی دکوراسیون اتاق ها یکی از کارهاییست که متناسب با رشد و تغییرات روحیه اتفاق می افتد. معمولا دکوراسیون اتاق در هر دوره سه تا پنج ساله به ظور کامل عوض میشود. روحیات شما هم در این دوره زمانی تغییر میکند.

برای بازسازی اتاق خواب نیازمند یک روند هستیم. معمولا بازسازی اتاق خواب یا اتاق کار در یک خانه شامل هزینه های تخریب ، بارگیری و حمل نخاله های ساختمانی ، تغییرات در برق کشی ، تغییرات در انتخاب جنس دیوارها ، گچکاری دیوار و سقف ، نقاشی ، کاغذدیواری و دیوارپوش ، تغییر در اندازه و فرم تختخواب ، کتابخانه و قفسه و کمد دیواری ، نورپردازی ، تغییر جنس کفپوش ، انتخاب پرده ، لوازم دکوری و اکسسوری ، دستگیره و درب اتاق میشود.

بازسازی اتاق خواب
بازسازی اتاق خواب
بازسازی منزل
بازسازی منزل
بازسازی اتاق خواب
برآورد هزینه بازسازی منزل
بازسازی اتاق خواب
براورد هزینه بازسازی منزل

رنگ آمیزی: اگر برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب از رنگ های خنثی یا تک رنگ استفاده کنید، بسیار جذاب خواهد شد. پیشنهاد ما این است که از رنگ سفید به صورت متعادل، برای رنگ آمیزی استفاده کنید.

متریال استفاده شده برای بازسازی: متریالی را که برای بازسازی استفاده می­کنید، هوشمندانه انتخاب کنید. برای کف ترجیحا از سنگ مرمر، چوب و سرامیک  استفاده کنید.

اندازه اتاق خواب را در نظر داشته باشید. اگر اندازه اتاق خواب بزرگ و جادار است، از وسایل و مبلمان متعددی می توانید بهره بگیرید ولی اگر اتاق خواب شما کوچک است، پنجره های اتاق خواب بهتر است وسیع و بزرگ باشند؛ یا می­توانید از یک آینه بهره بگیرید تا باعث بزرگ جلوه دادن اتاق شود.

اکسسوری و  نورپردازی در اتاق خواب: در انتخاب اکسسوری باید دقت کافی را به خرج دهید تا اکسسوری های انتخاب شده با نورپردازی و وسایل روشنایی هماهنگ و سازگار باشند؛ همچنین از به کار بردن اکسسوری و لوازم تزئینی بیش از حد هم خودداری کنید.

از تابلوهای نقاشی برای زیبا شدن اتاقتان استفاده کنید و با این کار می توانید ترکیب رنگ دیوار را متعادل کنید.

انتخاب پرده مناسب: با توجه به سبکی که برای بازسازی خانه استفاده کرده اید، پرده­هایی مناسب و مدرن که در بازار موجودند را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165