بازسازی خانه

برای بازسازی خانه بهتر است قبل از شروع کار یک دید از هزینه ها و زمان انجام بازسازی داشته باشید. معمولا کارهای تغییر دکوراسیون زمان بیشتری از آنچه شما در ذهنتان دارید میبرند. دلیل آن هم پیوسته بودن انجام بازسازی است. مثلا طولانی شدن پروسه تخریب و حمل نخاله های بازسازی باعث دیرتر آمدن اکیپ بعدی برای تیغه کشی یا سایر کارها میشود. یا شکستگی در تاسیسات و لوله کشی باعث تاخیر در ادامه روند ایزوگام کردن و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه ایزوگام میشود.

حضور یکی از افراد خانه برای نظارت روی کار اکیپ بازسازی، کمک زیادی به پیشرفت کار و جلوگیری از اتلاف وقت آنها دارد. در فصلهای پر کار معمولا گروههای بازسازی چند پروژه را بصورت همزمان انجام میدهند و همین باعث به عقب افتادن کار شما میشود.

سعی کنید تا حد امکان لوازم مورد نیاز را یک مرحله قبل از شروع خریداری کنید چون ممکن است برای ثبت سفارش کالای مورد نظر و دریافت آن از انبار پرت زمان زیادی داشته باشید. چون ممکن است مجبور شوید طرحی را انتخاب کنید که مورد پسندتان نیست و سالها آن را نحمل کنید.

دکوراسیون داخلی خانه 42 متری
بازسازی خانه

برای بازسازی خانه با تغییرات کوچک نیز می‌توان خانه خود را به محل مورد علاقه‌تان تبدیل کنید؛ خصوصاً زمانی که به هر دلیلی مجبور به اجاره خانه کلنگی شده‌اید و یا قصد اجاره خانه کلنگی را دارید می‌توانید با استفاده از رنگ، کاغذ‌دیواری، دیوار پوش و کف‌سازی مناسب با پارکت، سرامیک و همچنین نورپردازی مناسب به فضاهای خانه خود جلوه صمیمی یا لوکس متناسب با کاربرد آن را بدهید.

ایمنی ساختمان اولویت بالاتری نسبت به هر کاری دارد. اضافه کردن دیوارها و یا حذف قسمت‌های مختلف احتمال ایجاد آسیب را در صورتی‌که این تغییرات اصولی نباشند، چند برابر می‌کند. ستون‌های خانه نقش مهمی در استواری آن دارند در طول عملیات بازسازی خانه از سلامت‌ها آن‌ها و رعایت موارد ایمنی اطمینان حاصل کنید.

دکوراسیون داخلی خانه 42 متری
چیدمان خانه پس از بازسازی خانه

آشپزخانه از مهم‌ترین فضاهای داخلی خانه است که می‌توان با ایجاد تغییرات در آن به هر چه زیباتر شدن خانه کمک کرد. معمولاً در خانه‌های قدیمی تعداد کابینت‌های نصب‌شده در آشپزخانه کم و کهنه هستند. با تعویض کابینت‌‌ها و یا حتی رنگ کردن آن‌ها نمای آشپزخانه خود را تغییر دهید.

استفاده از کاشی‌ها و سرامیک‌ها و کفپوش متناسب با بودجه و سلیقه‌تان در کف و دیوارها نیز راه‌حل دیگری است که همیشه می‌توان در نظر داشت.

طراحی داخلی منطقه آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه

طراحان با کاربردی نمودن کلیه فضای زندگی در طرح طبقه باز و با استفاده  از تکه های مبلمان مدولار بزرگ چیدمان دکوراسیون داخلی زیبایی را طراحی نمودند که شامل: میز ناهار خوری، مبل و یک تخت دو نفره در یک قطعه مبلمان ظریف و واضح، باقی است و جاگذاری آنها به گونه ای ست که در اتاق به اندازه کافی فضا برای حرکت وجود دارد . محفظه ذخیره سازی مخفی، روشنایی انعطاف پذیر و سادگی مدرن از جزئیات تزئینی استفاده شده در این طراحیست.

قبل از شروع عملیات بازسازی خانه، نقاط دارای آسیب جدی را شناسایی کنید. تأسیسات و سیم‌کشی‌ها و لوله‌کشی ساختمان را امتحان و از سلامت آن‌ها مطمئن شوید.

از عدم وجود نم و آسیب‌های جدی ساختمان در پی و شالوده اصلی با کمک کارشناسان مربوطه مطلع شوید. این اطلاعات برای شروع روند بازسازی خانه و تعیین حجم کار به شما کمک می‌کند. بهتر است از لوله‌های عایق و چند جداره که دیرتر پوسیده می‌شوند استفاده کنید.

استفاده از کابینت مدرن و مینیمال
بازسازی خانه

منطقه آشپزخانه در انتهای محوطه زندگی است و در پشت سطوح صاف و بیان خطی خالص آن،به همراه لوازم خانگی و وسایل مورد نیاز قرار می گیرد. حضور نجیب مثل سطوح سنگ مرمر در نور درخشان سفید، با رگه های ظریف خاکستری (که در هماهنگی با انتخاب رنگ خاکستری شیک در آینده)، بیان تازه و تا حدودی لوکس برای ترکیب زیبای این دکور می دهد.

همان مواد در یکی از حمام ها در ترکیب کامپوزیت ظریف و معاصر استفاده می شود؛ حمام دیگر با استفاده از مصالح مکعب گرانیت مرسوم ومد روز برای استخر و دوش، تشکیل شده از مستطیل های کوچک است که به ترکیب مدرن و پویای خانه اضافه شده است.

چیدمان دکوراسیون داخلی فضای کوچک
بازسازی خانه

ترکیب رنگ های کل آپارتمان سبب شده تا نورپردازی  به شکلی ظریف نگه داشته شودو با توجه به لبه های چوب طبیعی خاکستری خالص و سطوح و مواد نفیسش زیبایی آنها مشخص تر شود، طراحان برای ترکیب این فضای کوچک از رنگ هایی با خلوص بیشتر و سبکتراستفاده نموده اند.

معماری ساده، ظریف و مدرن این آپارتمان است که می تواند به بیان بسیار شیک و منحصر به فرد در طراحی داخلی آن بینجامد.

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه پس از بازسازی خانه

دیگر از دیوار آشپزخانه و جدا کردن فضای آن از خانه در طراحی‌های مدرن خبری نیست و طراحان داخلی با کوتاه کردن بلندی اوپن و پهنا دادن به آن، فضای بسته خانه را بازتر از قبل نشان می‌دهند.

در نظر داشته باشید استفاده از سنگ‌های کوارتز و کورین روی کانتر برای جلوه دادن به آشپزخانه‌های قدیمی بیشتر کاربرد دارد.
ضرورت نیاز به کمدهای دیواری جادار و مناسب برای استفاده را در بازسازی خانه فراموش نکنید.

سرویس‌های بهداشتی و حمام را می‌توان با تغییر نقشه و یا جابه‌جایی آن‌ها بازسازی کرد. اگر نیاز به جابه‌جایی سرویس‌های بهداشتی دارید بهتر است کار بازسازی را از آنجا آغاز کنید. زیرا لوله‌های فاضلاب و آب باید در کف و جای صحیح قرار گیرند.
با نصب کاشی‌های جدید برای کف و دیوارها به‌کلی جلوه سرویس بهداشتی تغییر می‌کند.

می‌توان از کاشی‌هایی برای دیوارها و کف استفاده کنید که قابلیت چسبیده شدن روی کاشی‌های قبلی رادارند. ضمن اینکه می‌توان تجهیزات سرویس بهداشتی از قبیل توالت، توالت فرنگی, روشویی و شیرآلات و هم‌چنین آینه را نیز تعویض کرد.

دکوراسیون داخلی خانه 42 متری
بازسازی خانه

درب‌های شکسته و خراب را تعویض کنید. در زمان تعویض درب‌ها خصوصاً درب ورودی به ضد سرقت بودن آن جهت افزایش امنیت خانه توجه کنید.
اتاق‌ها و متراژ آن‌ها به میزان نیاز شما وابسته است. در زمان بازسازی خانه می‌توانید یک یا همه اتاق‌ها را به سرویس بهداشتی و کمدهای دیواری مجهز کنید.

چیدمان دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام
بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

در هنگام بازسازی خانه ، از نورپردازی خوب و ترکیبی استفاده کنید. نور های نقطه ای و خطی روی دیوار ، کف و سقف باعث چرخش دید شما در تمام فضای خانه میشود. ورودی خانه ، آشپزخانه ، سالن نشیمن و پذیرایی ، اتاق های خواب و سرویسها در هر چه نورپردازی زیباتری داشته باشد طراحی داخلی شما کاملتر دیده میشود.

طراحانه، برترین گروه مشاوره دکوراسیون آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان و دکوراسیون میباشد. 09123104165 مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165