بازسازی دکوراسیون

بازسازی دکوراسیون

وقتی افراد تصمیم به بازسازی آپارتمان می گیرند نیازهای متنوعی دارند. در بازسازی آپارتمان نیازمند یک طراحی کامل بر طبق نیازها و سلیقه ساکنین آن انجام میشود. مدیریت ساخت و تغییرات دکوراسیون ساختمان نیازمند داشتن تیم کامل در زمینه های مختلف است. بعد از مشخص شدن سبک مورد نظر برای طراحی ، زمان انجام طراحی ، زمان ساخت و بودجه بندی ، موارد زیر را باید انجام داد:

دیوار چینی و تغییرات ، لوله کشی آب سرد و گرم ، لوله های فاضلاب ، برق کاری ، عایق کاری ، گچ کاری ، نقاشی ، نصب کابینت ، کارهای چوبی انتخاب مبلمان ، نصب کاغذ دیواری ، نورپردازی سقف ، نورپردازی دیواره

بازسازی خانه 180 متری
بازسازی دکوراسیون

بازسازی و طراحی داخلی این خانه ویلایی 230 متری با زیباترین و مدرنترین لوازم و مبلمان و اکسسوری انجام گرفته است. در بازسازی دکوراسیون داخلی این خانه چهار اتاق خواب بزرگ، دو حمام ، و اتاقی با ویژگی های متفکرانه برای گفتگو و مطالعه در نظر گرفته شده است.

چیدمان دکوراسیون داخلی به سبک مدرن
بازسازی دکوراسیون

به این ترتیب که در طراحی داخلی این خانه ویلایی یک فضای نشیمن جهت گفتگو خانوادگی و تماشای تلویزیون طراحی شده .در عین حال منطقه ای از این فضای بزرگ خانه به صورت دیواری بزرگ شیشه ای جهت آرامش و به عنوان یک منطقه باز برنامه ریزی شده برای سرگرمی اعضای خانواده به کار رفته است.

طراحی داخلی زیبای اتاق نشیمن
بازسازی دکوراسیون داخلی زیبای اتاق نشیمن

استفاده از رنگ هایی خنثی همچون رنگ سفید و خاکستری در کنار رنگ چوب جذابیت بیشتری به چیدمان دکوراسیون داخلی بخشیده است. ویژگی برجسته درچیدمان دکوراسیون داخلی زیبای این خانه ویلایی شکلی مجلل و با شکوه از قرار گیری مناسب فضاهای کاربردی مختلف در خانه با عناصر دکوراسیون متناسب با آن بخش ها است. وجود حمام های جداگانه برای هر اتاق کلیه نیازهای افراد را در آن مناطق به طور کامل رفع مینماید.

فضای ناهار خوری و استفاده از دیوار شیشه ای جهت زیباسازی بیشتر فضا
بازسازی دکوراسیون
طراحی داخلی آشپزخانه و ناهار خوری
بازسازی دکوراسیون نشیمن و ناهار خوری
به کاربردن جزیره زیبا در فضای آشپزخانه
بازسازی دکوراسیون آشپزخانه
چیدمان فضای داخلی آشپزخانه
بازسازی دکوراسیون

در مرکز خانه، طراحی داخلی آشپزخانه به طور یکپارچه در مناطق زندگی و ناهارخوری جریان می یابد تا شکلی زیباتر از پلان باز را به بیننده ارائه دهد و همین امر خود سبب ایجاد یک مرکز فعالیت توام در سرتاسر خانه شده است. منطقه بندی هوشمندانه اتاق خواب کودکان و اتاق خواب مهمان شکلی زیبا از طراحی داخلی را بیان مینماید.

بازسازی اتاق خواب
بازسازی اتاق خواب
ایجاد اتاقی جهت مطالعه و گفتگوی خصوصی افراد
بازسازی دکوراسیون
بازسازی حمام و سرویس بهداشتی
بازسازی حمام و سرویس بهداشتی
چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خوای کودک
بازسازی دکوراسیون اتاق خواب کودک
طراحی داخلی اتاق خواب نوجوان
بازسازی دکوراسیون اتاق خواب نوجوان
دکوراسیون داخلی اتاق خواب مهمان
دکوراسیون داخلی اتاق خواب مهمان
محوطه سازی مدرن فضای سبز
محوطه سازی مدرن فضای سبز

محوطه سازی فضای سبز با استفاده از عناصر جدیدی همچون چوب پلاست سبب زیباتر شده این فضا برای ساکنان آن شده است.وجود دیوارهای شیشه ای در سرتاسر خانه در کنار پارتیشن های دکوراتیو چوبی از جمله کاربرد های جدید و زیبا از عناصر طراحی داخلیست.

بازسازی دکوراسیون برای پاسخگویی به نیازهای دکوراتیو خانه با توجه به سن و علاقه ساکنین اتفاق می افتد. با توجه به افزایش سرعت زندگی و تغییرات لایف استایل احتمال کمتر شدن زمان تغییرات ساختمان و دکوراسیون پیش بینی می شود.

بازسازی دکوراسیون معمولا شامل تغییرات نورپردازی سقف و تغییرات کفپوش و رنگ و کاغذ دیواره و پارتیشن بندی می باشد. ممکن است بازسازی و نوسازی با تغییرات اساسی تری همراه باشد که در آن معمولا تخریب و نخاله ساختمانی بیشتری ایجاد میشود. در این حالت که معمولا با نام معماری داخلی میشناسیم جابجایی تیغه ها و کار اتاقها انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165