بازسازی منزل

معمولا برای بازسازی منزل از تیمهای طراحی و اجرای دکوراسیون کمک گرفته میشود. با نیاز سنجی که از کاربران خانه انجام میشود، فضاها طراحی میشوند و برای استفاده بازسازی میشوند. بازسازی یکی از روشهایی است که با صرف هزینه منطقی میتوان خانه را به روز رسانی کرد و از هزینه سنگین جابجایی جلوگیری نمود. بازسازی خرد شامل تغییرات رنگ دیوار و کف و سقف و نورپردازی میشود. بازسازی متوسط علاوه بر آنها شامل تغییرات در بخشهای چوبی و جنس دیوارپوش و تاسیسات و برق ساختمان میشود. برای بازسازی های کامل هم میتوان به مقاوم سازی ساختمان و تغییرات در نمای بیرونی اشاره کرد.

دکوراسیون خانه در نیاوران
بازسازی منزل
چیدمان کردن دکوراسیون مدرن خانه
بازسازی منزل و چیدمان دکوراسیون مدرن

بازسازی منزل با استفاده از وسایل لوکس و لاکچری محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده است. در این طراحی داخلی شیک و مدرن از عناصری چون کاشی های سنگ مرمر خاکستری، سرامیک و گچبری های آنتیک، چراغ های آلومینیومی و حمام کروم و وسایل آشپزخانه مدرن دیده میشود. با استفاده از دو رنگ متضاد سیاه و سفید در کنار رنگ خاکستری عمق بیشتری به این چیدمان دکوراسیون مینیمال افزوده شده است.

طراحی داخلی شیک و لوکس
چیدمان خانه شیک و لوکس

به کاربردن دیوارهای شیشه ای زیبا نور طبیعی بیشتری را به درون اتاق راه داده است . دکوراسیون با شومینه از جنس سنگ مرمر شکلی متفاوت به آن داده است . استفاده از رنگ پرده های خاکستری در کنار توری سفیدش شکوه پنجره ها و عظمت ها را بیان میکند. یک لوستر مارپیچ کروم با  سیمهای نازکش ازسقف دار آویزان شده است که شکل خاصش همچون شکوفه خاکستری چند تایی تمرکز افراد را به سمتش جلب میکند.

چیدمان بسیار شیک خانه
چیدمان بسیار شیک خانه
طراحی مدرن آشپزخانه
بازسازی منزل

در آشپزخانه کابینت های مدرن خاکستری را مشاهده میکنید که در جلوی آن جزیره سفید رنگ را در خود قرار داده. نورپردازی مدرن مخفی زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه داده است. جنس کابینت ها کروم بوده و لوستر مخصوص و مدرنی از همان جنس در بالای جزیره آشپزخانه قرار گرفته است.

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب در بازسازی منزل
دکوراسیون اتاق خواب با رنگ خاکستری
دکوراسیون اتاق خواب با رنگ خاکستری
کاربرد پانل های خاکستری در دیوار پوش اتاق خواب
چیدمان منزل

دیوارپوش اتاق خواب ها به رنگ سفید و پانل های خاکستری به زیبایی دیده میشود.استفاده از روتختی سبز در کنار رنگ خاکستری دکوراسیون آن را بسیار خاص و متفاوت کرده است.رنگ سفید و درخشان سقف همراه با نورپردازی مخفی خود تضاد بسیار زیبایی با رنگ پارکت تیره در کف اتاق ایجاد نموده است.

طراحی مدرن سرویس بهداشتی
چیدمان سرویس بهداشتی
چیدمان مدرن سرویس بهداشتی
دکوراسیون سرویس بهداشتی
کاربرد شیشه و سنگ در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام
بازسازی حمام

سنگ مرمر در حمام و سرویس بهداشتی خاکستری که با طیف وسیعی از بافت های مختلف چشم بیننده را به دکوراسیون خود خیره می کند استفاده از مواد و مصالح با کیفیت درون خود به زیبایی و کارایی آن اضافه نموده است.

مشاوره
09123104165