دکوراسیون خانه 60 متری

دکوراسیون خانه 60 متری

دکوراسیون خانه ای با مساحتی 60 متری را مشاهده میکنید. با استفاده از نقوش طراحی همانند کاشی های شش ضلعی و رنگ های پررنگ – در فاصله های مختلف، شکلی زیبا از طراحی یکپارچه در اتاق ها جریان می یابد،این در حالیست که حفظ شخصیت و کاربرد اصلی در آن اتاق حفظ میشود. آشپزخانه ، اتاق های زندگی و ناهارخوری را یا استفاده از شکلی زیبا از درب های کشویی ژاپنی از هم مجزا میسازیم.

آپارتمان 60 متری
دکوراسیون خانه 60 متری
چیدمان دکوراسیون نشیمن
چیدمان دکوراسیون نشیمن

با استفاده از نشانه های رنگی به رنگ سرخ مایل به قرمز و اتاق های قرمز مایل به قهوه ای، سبب شده تا اتاق ها به زبان خود صحبت کنند، در حالی که کرم های خنثی تر و پایین تر می توانند سر و صدای پس زمینه را حفظ کنند. در سالن، یک لامپ طبقه منحصر به فرد از جنس کروم جلا دارو براق و سنگی، یک لامپ کم عمق را به گوشه متصل می کند. فضایی  از اتاق نشیمن که با یک بوم نقاشی تکمیل شده است، قسمتی از دیوار نشیمن را به یک تلویزیون پارچه کتانی متصل می کند. جزئیات جزئی در ساعت های دیواری منحصر به فرد، عثمانی های جیر و مات سنگ بافته تقویت پالت پس زمینه نرم تر مشاهده میکنید.

طراحی داخلی آشپزخانه
دکوراسیون خانه 60 متری
فضای ناهارخوری
دکوراسیون خانه 60 متری

در آشپزخانه، چوب را از روی سطح دیوار، میز و صندلی گسترش می دهد و سطح بیرونی آن را به نمایش میگذارد کف یه شکل لانه  زنبور عسل، در سایه های متفاوتی ازسنگ به رنگ کرم و خاکستریست . در جلوی آشپزخانه، سه صندلی از صندلی غذاخوری مدرن وجود دارد، در حالی که یک گلدان شیشه ای تاریک، بین نور و تاریکی تفاوتی زیبا خلق می کند.

چیدمان دکوراسیون راهرو ورودی
دکوراسیون ورودی منزل
دکوراسیون ورودی
دکوراسیون ورودی و نشیمن

چیدمان زیبای راهرو ورودی شکلی زیبا از طراحی داخلی این آپارتمان نقلی را به ما نشان میدهد. طراحی کابینت با قفسه بندی های زیبا و فراوان در این قسمت و در نزدیکی ورودی آپارتمان برای ارائه یک قفسه کتانی زیبا امکان دسترسی فضای ذخیره سازی بیشتر اتاق را فراهم میکند. یک آینه پانل ساده باعث می شود که فضای راهرو گسترده تربه نظر رسد.

طراحی بینظیر با فضای ذخیره سازی شیشه ای
دکوراسیون خانه 60 متری
چیدمان دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاقخواب

اتاق خواب یک ویژگی دیگراز دکوراسیون منزل  را نشان می دهد. پرده یک دیوار کامل را در بر گرفته، دیوار پوش اتاق خواب همانند بوم نقاشی سبب زیباتر نشان دادن اتاق با رنگ و شکل خاص شده است. تختخواب خاکستری و سفید , نقوش دیواری را از هم جدا می کند. پرده های چوبی بژ، پرده های بلند و حجاری های سنگی، خلق و خوی  آرام و راحت را برای خواب فراهم کرده است.

چیدمان حمام و سرویس بهداشتی
دکوراسیون حمام
چیدمان حمام و سرویس بهداشتی
دکوراسیون خانه

طراحی زیبا و کاربردی حمام و سرویس بهداشتی نیز قابل مشاهده است.

طراحانه، برترین گروه طراحی و مشاوره دکوراسیون آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان و دکوراسیون میباشد. 09123104165 مهندس پناهی

مشاوره
09123104165