دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

  • دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک
  • طراحی و اجرای سبک های متفاوت دکوراسیون
  • طراحی و دکوراسیون زعفرانیه
  • دیزاین داخلی زیبا توسط شرکت طراحانه
  • شماره تماس: –۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • .

دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک یکی از زیباترین  نوع  طراحی و دیزاین داخلی منزل میباشد. سبک کلاسیک را می توان همان سبک سنتی دانست که با گذشت زمان رنگ و روی عصر معاصر خود را گرفته است. در این نوع دکوراسیون هر وسیله جای مخصوص به خودش را دارد و هیچ اثری از درهم ریختگی و شلوغی در آن به چشم نمی خورد و از نظر بصری، نظم و تقارن خاصی را به بیننده القا می کند. سبک کلاسیک آرامش بخش است، در آن همه چیز از یک قاعده و قانون پیروی می کند . مبلمان قدیمی است ولی با این حال همه اجزا و وسایل با یکدیگر هم خوانی دارد و چیدمان کلی ثابت و پایدار است. همه وسایل با یکدیگر هم خوانی دارد، با هم به راحتی ست می شوند و هیچ گونه عامل غافلگیر کننده در آن به چشم نمی خورد.

رنگ ها با هم آمیخته شده است و اغلب وسایل در امتداد یک خط افقی قرار می گیرد. برخی انحناهای ملایم در برخی از وسایل جانبی نظیر کوسن ها و گلدان ها مشاهده می شود. رنگ دیوارها، سفید، کرم بسیار روشن یا استخوانی و سقف گاهی دارای گچ بری است یکی از ویژگی های برجسته در خانه های کلاسیک پرده هاست. پرده ها به راحتی می تواند یک خانه کلاسیک را از سایر سبک ها مجزا سازد. لوازم جانبی که در خانه های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از: آباژور، گل و گیاهان طبیعی، آینه، قاب و تابلو و کلکسیونی از کتاب ها.

طراحی انواع سبک دکوراسیون توسط طراحانه
طراحی انواع سبک دکوراسیون توسط طراحانه
دیزاین کلاسیک
دیزاین کلاسیک
سبک زیبای کلاسیک
سبک زیبای کلاسیک
سبک کلاسیک
سبک کلاسیک
دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک
دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون با سبک های متفاوت در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165