دکوراسیون داخلی خانه

رنگ طوسی از جمله رنگ هایی است که در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی خانه به سبک مدرن و مینیمال، بسیار پر کاربرد و مورد علاقه است. علاوه بر رنگ طوسی، خانواده ی این رنگ نیز از این ویژگی برخوردارند و بسیار محبوب اند. بر این اساس در این بخش قصد داریم،  آپارتمانی را مورد بررسی قرار دهیم که بر اساس سبک های مدرن و مینیمال طراحی شده و رنگ طوسی و رنگ های خانواده ی رنگ طوسی در  دکوراسیون داخلی آن مورد استفاده قرار گرفته اند.

تابلوها:

بسیاری از افراد دوست دارند تا خانه ای شیک و خاص داشته باشند. بنابراین شروع به خریدن لوازم لوکس و آنتیک میکنند و پول زیادی را در این راه صرف میکنند. اما باید توجه داشت با رعایت نکات کوچکی میتوان دکوراسیون خانه خود را متحول کرد. یکی از این راهها استفاده از یک تابلو یا اثر هنری است.

یکی از مکانهای رایج نصب تابلو در قسمت دیوار بالای کاناپه می باشد. نکاتی را باید در نصب تابلو در نظر داشت. مثلا یک اشتباه رایج، نصب تابلو در ارتفاع بالایی نسبت به سطح زمین است. در حالی که ارتفاع ایده آل برای نصب تابلو، فاصله 150 تا 160 سانتی متر از مرکز تابلو تا سطح زمین است.

اگر قصد نصب تابلو در بالای شومینه را دارید به این نکته توجه کنید که تابلو طوری باید نصب شود که فضای زیر تابلو خیلی خالی نماند؛ مگر اینکه این فضا با وسیله ای پر شود. اگر قصد نصب دو تابلو را در کنار همدیگر دارید، توجه کنید که بین دو تابلو حداقل 5 سانتیمتر فاصله وجود داشته باشد.

اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری، عرض جلوخانه را در بر می گیرد. هر دو اتاق از پنجره های بزرگ استفاده می کنند که فضای داخلی را با نور طبیعی روشن میسازد. سایه های نرم از بژ و رنگ خاکستری بر روی دیوارهای مات و فرش های منطقه آرایشی زیبا از  پوشش اتاق با پالت آرام و خنثی را به منطقه عرضه کرده است.

مبل های مخملی با طرح های ابریشمی و هندسی برجسته شده اند، بالش های برش مخملی تجربه ای حساس و لمسی را ارائه می دهند در حالیکه رنگ طلایی که با ظرافت در دکوراسیون داخلی به کار رفته معماری داخلی خانه را با شکوه نموده است.

امروزه همه ما دیده ایم که ایده های طراحی داخلی در زمینه های طرح های  مدرن و خاص که تنها در فیلم های سینمایی تخیلی وجود داشت در حال حاضر در فضاهای داخلی به راحتی صورت میگیرد .این شکل از  زیبایی شناسی در طراحی داخلی مدرن  به تدریج تبدیل به یک واقعیت شده است. ایده های طراحی مبلمان، و ایده های فضاهای ذخیره سازی به شکل کمدهایی پنهان و با طرح های مینیمالیستی به ترکیب دکوراسیون داخلی فضاهااضافه شده است تا فضایی جدید و مدرنتر را خلق نماید.

هر کسی که تا کنون روی یک پروژه طراحی انجام داده است می داند که طرح اولیه شما می تواند در انجام سریعتر طراحیتان تاثیر شگرفی داشته باشد. به فضای خود نگاه کنید، گویی که شخص دیگری را برای طراحی آن استخدام کرده اید.

ما اغلب به دنبال زیباشناختی در کنار کاربردی بودن دکوراسیون داخلی میباشیم. به عنوان مثال، اگر آشپزخانه خود را مجددا طراحی میکنید. همیشه در نظر بگیرید که چگونه می خواهید فضا برای کار و احساس، را در کنار هم داشته باشید و چیدمان را بر اساس آن انجام دهید.

آیا شما به دنبال طراحی داخلی  یک اتاق نشیمن راحت برای دوستان و خانواده جهت نشستن و گفتگو هستید؟ شما باید تعداد صندلی هایی را که شامل آن اتاق می شود، برنامه ریزی کنید. فکر کردن به چیدمان  منطقه ناهار خوری  و تفاوت آن با سایر مناطق . فکر کنید در مورد سطح راحتی فضای دکوراسیون خود، چه در دفتر خانه، در اتاق نشیمن و چه در اتاق خواب بسیار مهم است. با توجه به نیازهای شما و اینکه چگونه طراحی شما به بهترین وجه ممکن است این نیازها را برآورده سازد، سبب اهمیت طراحی داخلی آن میشود.

شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که طراحی داخلی زیبا با ایده های جدید و خلاقانه داشته باشید. به خاطر داشته باشید که ایده های  الهام بخش  می تواند در هر کجا پیدا شود. راه های بسیاری برای پیدا کردن چیزی است که ایده های شما را الهام بخش می کند. تنها باید دید بصری و ذهنی خود را برای مگاه به اطرافتان گسترش دهید.

گلدان:

با استفاده از قرار دادن گلدانهای زیبا و رنگارنگ در نقاط مختلف منزل، به خلق محیطی زیبا در منزلتان کمک میکنید و اطمینان خواهید یافت که انرژی مثبت در تمام گوشه ها و فضاهای منزل جریان دارد. درب ورودی خانه اولین برخورد ما با مهمانان است بنابراین ضروری است تا اولین برخورد مثبت باشد.

کابینت:

رعایت اصول کلاسیک دیزاین مثل تقارن در فرم پردازی و ریتم در کابینت و استفاده از موتیف های مدرن یا کلاسیک شخصیت جذابی به آشپزخانه میدهد. رعایت هارمونی و تضاد در طراح داخلی باعث افزایش انرژی فضا میشود.

برای طراحی داخلی و دکوراسیون آپارتمان مدرنبه رنگ طوسی فضای  داخلی حالت مونوکرومیک میگیرد و سایه های مختلف این رنگ را می توان در فضا مشاهده نمود. تنها تفاوت شاخص فرش زرد رنگی است که خود را بطور کامل در فضا متفاوت کرده است.

آکسسوری ها در طراحی داخلی یک فضا همان لمس نهایی چیدمان دکوراسیون داخلی محسوب میشوند. لوازم جانبی به شما اجازه می دهد احساسات شخصی خود را به فضا اضافه کنید.

یک گام به عقب از فضای خود  بروید و سعی کنید آن را به عنوان یک  بیگانه نگاه کنید. فکر می کنم مانند یک طراح داخلی و از خودتان بپرسید که آیا طراحی شما زیبا و کاربردیست؟ گاهی اوقات گرفتن عکس ها در آخرین مرحله کمک می کند و به شما این امکان را می دهد که فضا را از دیدگاه های مختلف ببینید. آیا فضای شما کارآمد است؟ خوش استیل است؟ بازتابی از شخصیت و نیازهای شما را بیان میکند؟ آیا شما دستورالعمل های طراحی داخلی را دنبال کردید یا این قوانین را از بین برده اید ؟

طراحی و دکوراسیون ورودی خانه تاثیر فراوانی در شناخت سبک طراحی داخلی به کار رفته در آن خانه دارد. ورودی منزل شما ممکن است شامل راهرو باریک یا وسیع به همراه راه پله و یا بدون آن باشد. با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود میتوانید به طراحی داخلی ورودی خانه بپردازید.

استفاده از میز با طراحی خلاقانه زیبا و آینه ای در بالای آن و گیاهان طبیعی که در طراحی و دکوراسیون زیبای ورودی این خانه دیده میشود جلوه ای جذاب به چیدمان اینترنس ما بخشیده است.

پس از بازدید اولیه و صحبت با کارفرما اهداف اصلی مشخص شده سپس  در مرحله ی اجرای پروژه ابتدا تخریب قسمتهایی از فضا و نازک کاریها انجام شد بعد از آن نوبت به سازماندهی تاسیسات درون ساختمان میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165