دکوراسیون داخلی چوبی

دکوراسیون داخلی چوبی

در این پست دکوراسیون داخلی آپارتمانی به دکوراسیون داخلی چوبی  را خواهیم دید. این فضا با دکوراسیون و چیدمان زیبای خود به همان اندازه که مدرن و براق است، دیوارهای آجری نقش فراوانی در جذاب کردن طراحی آن دارد.

دکوراسیون داخلی با استفاده از دیوار آجری و چوب
دکوراسیون داخلی با استفاده از دیوار آجری و چوب

آنها این کار را با استفاده از یک پالت به رنگ بژ انجام داده اند و خاکستری گرم نیز در سراسر فضای دکوراسیون  مشخص شده است. این منطقه از زندگی بسیار دنج و مدرن میباشد.

کاربرد سنگ و آجر در طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی چوبی
طراحی داخلی مدرن
دکوراسیون داخلی چوبی

این دیوار سنگی، یک کنتراست عالی و هماهنگ با دیوار آجری است که با رنگ سردو بافت متناوب در پشت تلوزیون و سایر بخش های اتاق قرار گرفته است. این دیوار آجری  همانند آینه کار  می کند وابعاد خوبی را به فضا می افزاید.

هماهنگی زیبای رنگ ها در دکوراسیون داخلی منزل
هماهنگی زیبای رنگ ها در دکوراسیون داخلی منزل

نیمکت بژ در زیر آستانه های گرم دیوارآجری قرار می گیرد بدون اینکه کاملا رنگ قرمز و قهوه ای را در آن افزایش دهد. برای ساختن آجر به نظر قرمز کم رنگ، از رنگ های اطراف دکوراسیون استفاده کنید که دارای رنگ قرمز هستند.رنگ کابینت ها به رنگ خاکستری با سایر رنگ های دکوراسیون داخلی هماهنگ است.

بهره مندی از نور طبیعی در طراحی داخلی منزل
بهره مندی از نور طبیعی در طراحی داخلی منزل

در حالی که این فضا دارای نقادیر زیاد از نور طبیعی است،طراحان تصمیم گرفتند این فضا را با اضافه کردن این پرده های تیره تر و با رنگ خنک تر تزیین کنند. این موضوع به صاحب خانه اجازه میدهد تا در کنار بهره مندی از نور طبیعی به راحتی به تماشای فیلم خود بپردازند.

استفاده از انواع نور پردازی در دکوراسیون داخلی
استفاده از انواع نور پردازی در دکوراسیون داخلی

نورپردازی مدرن و مخفی در آشپزخانه را از یاد نبرید. نورپردازی یک فرصت عالی برای افزودن برخی از فلاش به فضای خود، به ویژه در جزیره آشپزخانه است.

کمد چوبی

میتوان از کمد چوبی ویترین دار به عنوان ایده های ذخیره سازی اتاق برای فضای کوچک  چه در سبک مدرن و چه در سایر سبک ها استفاده نمود. قفسه های دیوار تزئینی برای خانواده میتواند در ذخیره سازی اسباب بازی اتاق کودک نیز کاربرد داشته باشد. استفاده از این کمد های چوبی به دلیل وجود چوب به عنوان یکی از منابع طبیعی به دکوراسیون داخلی فضاهای ما گرمی و صمیمیت میبخشد.

کمد چوبی

این کمد های چوبی علاوه بر زیبایی دکوراسیون داخلی بسیار کاربردی از جهت ذخیره سازی و قرار دادن وسایلی چون لوازم جانبی تزیینی همانند آکسسوری ها میباشد.گاهی این کمد ها میتواند بر اساس اندازه گیری فضای نشیمن و پذیرایی منزل شما و با توجه به سبک و سلیقه شما توسط طراحان ابتدا طراحی و بعد ساخته شود. به دلیل چوبی بودن جنس اینگونه کمد ها آنها دارای دوام بالایی از جهت پوسیدگی دارند. طرح ها و شکل های مدرنی از این کمد ها برای بخش های گوناگون از فضای داخلی ما از جمله نشیمن و پذیرایی و اتاق خواب وجود دارند.

طراحی زیبای اتاق کار
طراحی زیبای اتاق کار

یک اتاق کار با قفسه بندی جهت قرار دادن وسایل اضافی با چوب فراهم شده است.

دکوراسیون زیبای اتاق خواب
دکوراسیون زیبای اتاق خواب

استفاده از دیوارپوش چوبی همانند کف اتاق یک ایده خلاقانه در دکوراسیون اتاق خواب بوده و از آنجایی که از ارتفاع مناسب برخوردار است این شکل از چیدمان تخت خواب بسیار زیبا خواهد بود.

طراحی زیبای سرویس بطراحی زیبای سرویس بهداشتی با رنگ های تیرههداشتی با رنگ های تیره
طراحی زیبای سرویس بهداشتی با رنگ های تیره
دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی
دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

رنگ های شگفت انگیزی گرم و تیره در حمام و سرویس بهداشتی، محل مناسب و کاربردی در طول روز است.

کتابخانه چوبی در دکوراسیون خانه

کتابخانه چوبی در دکوراسیون خانه با توجه به فضای دکوراسیون داخلی خانه انجام میشود که علاوه بر زیبایی و جذابیت منزل با ایجاد شرایط مناسب حس راحتی را به خواننده القا میکند.

یکی از فضاهای مورد استفاده در خانه ها, فضای مناسب برای قفسه کتابخانه است. قفسه های کتابخانه یا قابل حمل و یا غیر قابل حمل می باشند. انتخاب هر یک از نمونه مدل کتابخانه خانگی با توجه به سلیقه افراد و دکوراسیون داخلی خانه صورت می گیرد. در ساخت کتابخانه خانگی غیر قابل حمل, از آن جایی که فضا و طرح کتابخانه در هنگام طراحی منزل تعیین می شود و از مصالح متفاوتی برای ساخت آن ها می توان استفاده نمود, زیبایی و جذابیت به خصوصی دارند. با این وجود به دلیل غیر قابل حمل بدون این کتابخانه ها, در صورت تعویض منزل از این کتابخانه ها نمی توان استفاده نمود.

مدل کتابخانه چوبی خانگی قابل حمل در مدل ها و طرح های مختلف ساخته می شود. در طراحی این کتابخانه ها از اشکال نامنظم و منظم استفاده می شود. از آن جایی که این کتابخانه ها بسته به نیاز مشتری طراحی می شود, می تواند کوچک و یا بزرگ باشد. به دلیل قابل حمل بودن این مدل کتابخانه ها, در صورت تعویض منزل, می توانید این کتابخانه ها را به منزل جدید منتقل کنید.

اهمیت انتخاب رنگ در زیبایی و تحول فضای داخلی هربخشی از دکوراسیون داخلی امری ثابت شده است, تاثیر تناژ و سردی و گرمی رنگ محیط در روحیه اثربخشی فوق العاده ای خواهد داشت. بعد از انتخاب رنگ های زمینه که می تواند در دیوار ، کف و.. این فضا اجرا شود باید به رنگ اصلی کتابخانه هم توجه داشته باشید.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165