ساخت آبنمای سنگی

  • ساخت آبنمای سنگی
  • ارسال آبنما سنگی به سراسر کشور
  • مدرنترین و به روزترین فواره و حوضچه فلزی توسط
  • طراحی و ساخت فواره و حوضچه فلزی زیبا توسط شرکت مهندس پناهی

ساخت آبنمای سنگی

ساخت فواره و حوضچه سنگیبا طرح های مدرن  و زیبا جهت طراحی و دکوراسیون از جمله ایده های بسیار شیک میباشد. گروه h2oart آماده انجام کلیه خدمات در جهت ساخت فواره و حوضچه سرامیکی و سنگی خانگی در سراسر کشور میباشد.

آب همواره پیام آور روشنایی و پاکی به شمار میرفته و از ارزش بالایی برخوردار بوده است. این عنصر به عنوان یکی از زیباترین زمینه های دید محسوب میشود. همچنین صدای ناشی از جریان و حرکت آب به طراوت و شادابی محیط کمک می کند. حوضچه‌ها یا حوض‌های کم‌عمق که اغلب در آنها فواره‌های متعدد و چراغ‌های رنگین تعبیه می‌شود به آب‌نما معروف هستند.معمولا در هنگام خرید شیئی ابتدا به جنس آن توجه داریم .آبنماها هم جنس های مختلفی دارند که از جمله ی آنها آبنمای سنگی ، فلزی و …که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. و امروز عکسهای زیبا از آبنمای خانگیبرای شما عزیزان گذاشته ایم

.

آبنما تنها نمایشی از زیبایی آب نیست، بلکه در روزهای خشک و گرم تابستان، رطوبت هوا را افزایش می‌دهد و فضای دلپذیری فراهم می‌سازد. خلاف تصور همگان، فواره‌ها الزاماً مصرف‌کننده آب نیستند. می‌توان به وسیله یک پمپ شناور، آب استخر یا حوضچه را به گردش درآورد.برای نمایش فواره‌ها در شب از چراغ‌هایی در زیر محل ریزش آب استفاده می‌کنند که بایستی با اصول نورپردازی در آب مطابقت داشته باشد.تابش نور از پایین به بالا و تنظیم میزان آن، باعث انعکاس حرکات آب در محوطه اطراف و روی شاخ و برگ گیاهان می‌شود و زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید

صفحه اینستاگرام H2OART

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165