شرکت دکوراسیون در تهران

شرکت دکوراسیون در تهران

گروه دکوراسیون و چیدمان طراحانه با همکاری طراحان داخلی آماده مشاوره و طراحی دکوراسیون در تهران میباشد. در این مطلب باهم به بررسی روند دکوراسیون میپردازیم. دکوراسیون داخلی مدرن این سالن پذیرایی با استفاده از سطوح مختلف دیوار ، فرش ، ابزار و حاشیه ، کادر بندی و قاب بندی تشکیل شده است. حجم لایتینگ به عنوان شی دکوراتیو تاثیر زیادی در ارتباط فرمی سقف و کف ایجاد کرده است. نورپردازی نقطه ای و خطی جهت زیبا نمودن منزل استفاده شده است.

چیدمان سالن پذیرایی
چیدمان سالن پذیرایی

روند طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی معمولا با جلسات مختلف و شناخت سلیقه و نیاز ذهنی کارفرما شروع میشود. براساس این جلسات سبکی پیشنهاد میشود که هم زیبایی شناسی طراح رعایت شود و هم روحیات مشتری را در بر بگیرد. بعد از انتخاب سبک دکوراسیون ، با توجه به متراژ و تعداد افرادی که در خانه هستند پلان ها طراحی میشوند.

دکوراسیون سالن پذیرایی
دکوراسیون سالن پذیرایی

اولین پلان برای تقسیم بندی دیواره ها و مسیرهای رفت و آمد در منزل میباشد. دومین پلان، کشیدن نقشه چیدمان مبلمان میباشد. در مرحله سوم پلان نورپردازی برای برای مسیر های تردد و مبلمان چیدمان میشود. معمولا در طراحی حالتهای خاص نیز در نظر گرفته میشود. مانند پیش بینی برای حضور میهمان و جلسات.

شرکت دکوراسیون در تهران
شرکت دکوراسیون در تهران

بعد از جاگذاری و لکه گذاری های نقشه ، باید عوامل مختلف مثل رنگ ، فرم ، بافت ، خط ، سطح در ترکیب کلی خانه و هر اتاق جداگانه بررسی شود. دستور کلی ترکیب بندی بر اساس سبک انجام میشود. به عنوان مثال برای سبک های مختلف مانند مدرن ، مینیمال ، روستیک ، بوهمیان ، مراکشی ، پاپ ، کلاسیک ، نئوکلاسیک ، لوئی ، ویکتوریا باید ترکیب رنگ و پالت رنگی متناسب استفاده کرد. ضمن اینکه در بعضی از سبکها ارزش خط و در بعضی دیگر ارزش سطح در دکوراسیون بیشتر دیده میشود. در بعضی سبکها نیز بافت به آنها هویت میدهد.

شرکت دکوراسیون در تهران
شرکت دکوراسیون در تهران

بعد از مشخص شدن ویژگی های سبک باید بهترین ترکیب بندی انتخاب شود. در تصاویر این وبلاگ چهار نمونه از ایده های تصویری برای یک کنج سالن نشیمن دیده میشود. ترکیبها حس مدرن و نئوکلاسیک دارند. ترکیب بندی رنگ و فرم در آنها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. چیدمان دیوار پشت مبلمان ، اکسسوری و نورپردازی تاثیر زیادی در انتخاب طرح نهایی دارد.

گروه طراحانه برترین مشاور دکوراسیون آماده انجام پروژه های شما میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165