طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی منزل

صاحب خانه، مدیر فناوری پیشرفته IT است که ایده های طراحان این خانه براساس آن تمرکز و الهام یافته است. همچنین با داشتن یک سبک داخلی فوق العاده مدرن، سعی شده تا این آپارتمان تمام نیازهای یک خانه هوشمند را برآورده سازند.

دکوراسیون خانه لاجوردی
طراحی داخلی منزل

تمام عناصر ساختمان توسط یک سیستم متمرکز به هم متصل می شوند تا صاحبان بتوانند از یک سیستم عامل هوشمند برای حفظ کنترل سیستم امنیتی استفاده کنند، سیستم گرمایش را با یک پمپ گرما، سیستم تهویه مرکزی و تهویه مطبوع را کنترل می کنند، بدین گونه که روشنایی و لوازم الکتریکی را در هر زمان، هر کجا از جهان باشند به راحتی تحت کنترل دارند.

در این خانه 250 متری از تناژ سفید تا رنگ سیاه در کنار رنگ سایه های لاجوردی استفاده شده است. همچنین برای پوشش مبلمان از رنگهای روشن و  رنگارنگ استفاده شده است. رنگ دیوارها به گونه ای ست که از پایین به سمت  بالا روشن شده تا تاکید بر بافت و رنگ ها را داشته باشد. استفاده از این شکل  نورپردازی بر روی میز ناهار خوری عظیم به شکل سایه ای و زاویه ای تاثیرفراوانی در زیبایی آن منطقه دارد.

راه پله مدرن و با نرده شیشه ای
طراحی داخلی منزل

نرده ها در این  پله کان ها به شکل زاویه ای آزاد می شوند. این خانه شهری دو طبقه دارای یک فضای اجتماعی باز در طبقه پایین است، یک طبقه خصوصی در طبقه بالا.  دارای دوازده اتاق و تراس در هر سطح است. در پایین راه پله یک اثر هنری پیکسلتی بر روی موضوع تکنولوژی کامپیوتر را بیان میکندم که الهام بخش فعالیت درونی ساختمان است.

چیدمان دکوراسیون فضای ناهارخوری
طراحی داخلی منزل

میز بزرگ دارای سه صندلی غذاخوری به یک طرف و سه صندلی میز در کنار دو طرف دیگر است. درب های کابین جلو و عقب، ظریف  و محتویات مخفی خود را همچنان پنهان میدارد.

طراحی مدرن اتاق کار با صفحه نمایش دوگانه رایانه
طراحی داخلی منزل
طراحی مدرن اتاق کار با صفحه نمایش دوگانه رایانه
طراحی داخلی منزل

یک صندلی ارگونومیک در کنارمیز است که دارای صفحه نمایش دوگانه کامپیوتر است. آویز مدرن  سقف کل منطقه را روشن می کند.

چیدمان زیبای اتاق خواب
چیدمان زیبای اتاق خواب
طراحی مدرن و مینیمال اتاق خواب
طراحی مدرن و مینیمال اتاق خواب

در اتاق اصلی، یک دیواربا ویژگی نرم و ظریف وجود دارد که از طرف دیوارهای مدرن در هر طرف تخت نمایان است. تختخواب خود یک طراحی راحت است که در مقایسه با بقیه دکور اتاق کوچک تک میباشد. واحد قفسه فلزی رنگ پودری زرد روشن چند مورد ویژه از طراحی داخلی را نمایش می دهد.

طراحی داخلی سرویس بهداشتی و حمام
طراحی داخلی منزل
چیدمان دکوراسیون مدرن حمام
طراحی داخلی منزل

حمام  به رنگ زغال چوب و رنگ خاکستری و سفید با مبلمان چوب لهستانی گرم و صمیمی است.

طراحانه ، برترین گروه مشاوره دکوراسیون و چیدمان آماده انجام پروژه های شما عزیزان میباشد 09123104165 مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165