طراح دکوراسیون خانه

طراحی دکوراسیون داخلی یک هنر و صنعت است که برای بهبود فضای داخلی برای کار و زندگی استفاده میشود. طراح دکوراسیون خانه این هماهنگی را برای منزل انجام می دهد و باعث میشود با تغییرات مثبت روی روحیات و رفتار ما ، خانه محیط جذابی باشد.

برای طراحی دکوراسیون خانه جزییات و ترکیبات مختلف را باید رعایت کنیم و از مد و ترند تا استایل و سبک را در کنار یکدیگر بکار بگیریم و به بهترین کارایی محیط زندگی یا کار برسیم.

دکوراسیون خانه 50متری
طراح دکوراسیون خانه

طراحی داخلی با احساسات و روان افراد و نیازهای ابعادی و تناسبات آنها صورت مستقیم سروکار دارد. طراح دکوراسیون خانه با ابزارهای مختلف مانند رنگ ، فرم ، بافت ، نور ، ریتم سعی در ایجاد این رابطه ذهنی و فیزیکی با محیط میکند.

این دکوراسیون خانه بر اساس تلفیق شیوه زندگی مدرن و پیشرفته به همراه شیوه زندگی سنتی میباشد. به عنوان مثال  یک لوستر با طرح معاصر و یک مبل راحتی کلاسیک به زیبایی ترکیب شده است.

طراحی اتاق خواب با دیوار شیشه ای
طراح دکوراسیون خانه

سادگی فرمی اتاق خواب با ورودی شیشه ای و فرم مکعب آن را به منطقه اصلی زندگی یعنی نشیمن وصل کرده و  در صورت نیاز به خوبی از نشیمن جدا شود. نورپردازی مدرن مخفی شکلی زیبا از طراحی داخلی این اتاق خواب شیشه ای را به نمایش در می آورد.

چیدمان نشیمن
طراح دکوراسیون داخلی

کنسول دیواری آویزان برای تلوزیون اجازه می دهد تا سطح از زمین بدون وقفه معلق باقی بماند. استفاده از کفپوش با طرح مورب سبب شده تا فضای بصری کف افزایش یابد.

دکوراسیون اتاق خواب
طراح دکوراسیون خانه

در داخل اتاق خواب جمع و جور، فضای بزرگی از طریق قرار دادن کمد هایی یه رنگ تخت خواب و نیز به لطف دیوار و درب شیشه ایش به طور کامل فضای داخلی بزرگ احساس میشود.

چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب
طراح دکوراسیون داخلی

رنگ های خاکستری طرح فوق العاده شیکی برای اتاق خواب ایجاد نموده است. قسمتی از چراغ های کنار تخت به رنگ قرمز روشن سبب شده تا ترکیب رنگ زیبایی برای این نقاط از فضای داخلی ارائه دهد.

استفاده از نورپردازی مدرن
طراح دکوراسیون خانه

روش نورپردازی مخفی کناره های دیواراتاق خواب به همراه چراغ های سقفی ، نوعی ترفند برای بزرگتر دیده شدن فضاست که با انعکاس نور در آینه راهرو ورودی ایجاد شده است.

نورپردازی مخفی اتاق خواب در شب
طراح دکوراسیون داخلی
طراحی داخلی خانه نقلی
طراح دکوراسیون خانه

برای کنج های خانه میتوانید از دو صندلی برای گفتگو دوستانه استفاده کنید و به چیدمان مبلمان تنوع بیشتری ببخشید.

بهترین وسایلی که میتوانید ازآن ها برای روی شومینه استفاده کنید قاب عکس ها هستند، این نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی است و باعث میشود منزل مدرن و منحصر به فردی داشته باشید.

استفاده از آکسسورب همچون ساعت در طراحی داخلی
طراح دکوراسیون خانه

طبیعت را به خانه بیاورید، یکی از جالب ترین راه های تزیین دکوراسیون منزل این است که از گیاهان زیبا و سنگ های لب رودخانه استفاده کنید و طبیعت را راهی منزل تان کنید.

از رنگ های جدید برای نقاشی دیوارها استفاده کنید، دیوار ها را با توجه به رنگ دکوراسیون منزل تان نقاشی کنید و همیشه به رنگ سفید برای دیوارها اکتفا نکنید.

از ترکیب دو سبک در دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده کنید، میتوانید سبک مدرن و کلاسیک را با هم ترکیب کنید که اتفاقا نتیجه آن بسیار خاص و منحصر به فرد خواهد شد.

طراحی داخلی آشپزخانه
طراح دکوراسیون خانه

میز ناهار خوری با چهار صندلی در مرکز یک آشپزخانه بزرگ قرار دارد.

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه
چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

صندلیهای شیشه ای سبب شده تا طراحی داخلی اتاق را به صورت بی نظیر نگه دارد و از تمام نور های طبیعی در طول استفاده کنند.شمع های تزئینی روی میز به عنوان آکسسوری های هنری با دکوراسیون اتاق مطابقت دارد.

کابینت مینیمال در طراحی داخلی آشپزخانه
طراح دکوراسیون منزل
استفاده از کاشی در راهرو ورودی منزل
طراح دکوراسیون خانه

فضای داخلی بدون طراحی داخلی ، قابل استفاده نیست و در صورت استفاده بهترین کارایی خود را ندارد. برای استفاده از توانایی های احساسی باید ترکیب بندی و چیدمان مناسب را بین لوازم خانه ایجاد کرد.

طراحانه، برترین گروه مشاوره دکوراسیون آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان و دکوراسیون میباشد. 09123104165 مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165