فنگ شویی نشیمن

  • فنگ شویی نشیمن
  • اصول چیدمان فنگ شویی نشیمن
  • دکوراسیون نشیمن در فنگ شویی
  • فنگ شویی و تاثیر آن در جذب انرژی مثبت
  • .

فنگ شویی نشیمن

در فنگ شویی نشیمن دقت کنید که اتاق نشیمن در ابتدای خانه قرار داشته باشد چرا که اگر اتاق نشیمن در عمق خانه قرار داشته باشد، انرژی به آسانی نمی تواند به آن برسد و جریان یابد و در نهایت متوقف می شود، زیرا باید قبل از رسیدن به اتاق نشیمن، از طریق بسیاری از اتاق های دیگر منتقل شود. اتاق نشیمنی که دارای پنجره به بیرون میباشد بسیار ایده آل است به جهت آن که  فضا به مقدار زیادی نور خورشید را دریافت می کند. در ضمن به علت ظرفیت پنجره ها برای باز کردن و ورود هوای تازه ,انرژی  مثبت  جریان می یابد. این طراوت جزء کلیدی از فنگ شویی حیاتی و سلامتی است.

در فنگ شویی نشیمن، درب ها به طور مستقیم به درب های دیگر باز نمی شوند.در اتاق نشیمن قرار دادن  شومینه در شمال شرقی به آرامش و همچنین آموزش شاد و سرنوشت ساز کمک می کند. شومینه جنوب و جنوب غربی، عاشقانه است و عشق را افزایش می دهد. طبق گفته ی feng shui bagua، در تمام قسمت های جنوبی اتاق نشیمن شما از رنگ قرمز، صورتی، نارنجی و سبز استفاده کنید. مبلمان را به گونه ای طراحی کنید که تمام قسمت های اتاق نشیمن را پرکند. در نظر بگیرید از یک آینه جهت دیدن افراد برای کسانی که نشسته اند، وممکن است قادر به درک دیدگاه به صورت شخصی نباشند استفاده کنید. دید طبیعی یک روش مطمئن برای افزایش انرژی مثبت یک فضا است.مبلمان با لبه های گرد بهترین گزینه میباشد. بخش جنوب شرقی از اتاق نشیمن نیز برای آکواریوم در جذب موفقیت مفید است.

فنگ شویی نشیمن
فنگ شویی نشیمن
اصول فنگ شویی نشیمن
اصول فنگ شویی نشیمن
انرژی مثبت و فنگ شویی
انرژی مثبت و فنگ شویی
فنگ شویی در خانه
فنگ شویی در خانه
نشیمن و فنگ شویی
نشیمن و فنگ شویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165