مشاوره دکوراسیون منزل

مشاوره دکوراسیون منزل و دفتر کار یکی از تخصص هایی است که نیاز به شناخت روحیه افراد و سلیقه آنها دارد. یک دکوراتور برای تغییر دکوراسیون ابتدا شناخت کافی از بودجه و سبک مورد علاقه شما پیدا میکند.

تغییر دکوراسیون در بخش های مختلف خانه و دفتر کار ، مثل اتاقها ، آشپزخانه ، سرویس ها باید دارای هماهنگی باشد. مشاوره تخصصی دکوراسیون با توجه به متراژ ، اندازه ها ، تعداد افراد طراحی دکوراسیون را انجام میدهیم. ما میتوانیم با پیشنهاد های مختلف در زمینه تغییرات رنگ دیوار و سقف ، تزیینات کاغذ دیواری و پوستر ، نورپردازی دیواره و سقف ، تغییرات روی کف با سرامیک و پارکت یا مصالح جدید به حس جدیدی برسیم.

مشاوره دکوراسیون خانه
مشاوره دکوراسیون خانه

مهمترین ترین نقش در دکوراسیون تغییر رنگ ایجاد میکند و در ادامه با تغییرات در ترکیب بندی مبلمان و رنگ بندی آنها ، استفاده از لوازم تزییناتی و تابلوهای جدید میتوان حس و حال متفاوتی را شکل داد.

همانطور که می دانید دکوراسیون داخلی با مفهوم زیبایی رابطه ی مستقیم دارد و طراحان از اصول و قواعدی مثل رنگ شناسی استفاده می کنند تا بتوانند، این رابطه را عمیق تر کنند. براساس معنی دکوراسیون داخلی، عبارت است از:  هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه.

مشاوره دکوراسیون خانه
مشاوره دکوراسیون خانه

دکوراسیون داخلی مانند هنرهای دیگر، دارای سبک و اصولی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای هر دوره، دستخوش تغییر می‌شوند. دکوراسیون دارای سبک های مختلفی از جمله: سبک روستیک، سبک معاصر، سبک کلاسیک، سبک مدرن، سبک باروک، مینیمال، نئوکلاسیک و… میباشد که هر کدام دارای خصوصیات منحصر به فرد خود هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی نیازمند دانش و تجربه کافی میباشد و بهتر است در زمینه دکوراسیون داخلی، از یک طراح دکوراسیون کمک بگیرید. طراح دکوراسیون به شما کمک می کند تا فضای داخلی منزل یا محل کار خود را، به زیبایی طراحی کنید.

مشاوره دکوراسیون خانه
مشاوره دکوراسیون خانه

استفاده از خدمات مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی پر هزینه به نظر می آید اما در حقیقت در پایان کار، بسیاری از هزینه های بیهوده کاهش میابد. توجه داشته باشید که شما ممکن است در طراحی منزل یا دکوراسیون دفتر کار خود تجربه نداشته باشید و فقط سلیقه شخصی خود را در نظر بگیرید، اما یک طراح، علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه شخصی شما، با دید حرفه ای و سال ها تجربه، بهترین استفاده را از فضا و وسایل را می کند.

شرکت طراحانه با کادری مجرب و آکادمیک آمادگی هر گونه مشاوره در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی فضازی باز یا بسته اداری و تجاری و مسکونی میباشد.در این مقاله به بررسی چند نمونه دکوراسیون و اشتباهات رایج در انجام آنها میپردازیم.

مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق نشیمن صمیمانه نیست. ما می خواهیم مهمانان در فضاهای عمومی همچون نشیمن احساس راحتی و صمیمیت بیشتری بکنند ، اما اغلب به شکل و سبک مبلمان بیش از راحتی و چیدمان صحیح آن توجه میکنند.

چه کاری باید انجام شود: مشکل ممکن است به سادگی در چگونگی قرارگیری مبلمان باشد. صندلی باید به گونه ای تنظیم شود که تعامل اجتماعی را تشویق کند یعنی چیدمان مبلمان به گونه ای باشد تا افراد به راحتی با یکدیگر به گفتمان بپردازند. هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه قرار دادن مبل و صندلی، تصور کنید که چطور افراد با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل
مشاوره دکوراسیون منزل

در هنگام انتخاب مبلمان باید حتما به مساحت فضا که قرار است مبل در آن قرار داده شود توجه نمود در ضمن باید  کاربردی بودن و کیفیت مناسب به هنگام استفاده از آن در نظر گرفته شود.مثلا در اتاق نشیمن به دلیل استفاده زیاد از مبلمان بهتر است از رنگ مناسب که کمتر چرک شدن را نشان دهد و نیز جنسی که قابلیت تمیز کردن داشته باشد استفاده نمود.

هماهنگی رنگ ها در دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.در هنگام خرید مبلمان خود به این نکات توجه بسیاری داشته باشید. رنگ مبلمان و دیوارپوش ها و قالی و قالیچه باید با هم تناسب و هماهنگی داشته باشند.

طراحانه، برترین گروه چیدمان و دکوراسیون به سبک لوکس آماده انجام پروژه های شما میباشد. 09123104165 مهندس پناهی

مشاوره
09123104165